Bu adamın kafasının yarısı yok!

Fotoğrafın gerçek olmadığını düşünüyorsanız aldanıyorsunuz. Çünkü bu adamın gerçekten kafasının yarısı yok

15 Nisan 2014, Salı 18:27
A A

Elvis Romeo Lingurar isimli 24 yaşındaki genç adam kafasına düşen beton sebebiyle kafatasının yarısını kaybetti. Hayatına artık bu şekilde devam eden genç adam bina inşaatlarında beton ustası olarak çalışıyor. Görenleri hayrete düşüren talihsiz adamı bu hale getiren de iş kazası.

Kafatasının yarısı olmayan Elvis Romeo Lingurar’ın beynini dışarıdan bir hasar almaması için sadece ince bir deri tabakası koruyor.

Kazanın ardından uzun bir süre komada kalan Elvis Romeo Lingurar iyileşme sürecinin ardından kafasında sargı bezleriyle eve döndükten sonra açılan sargıyla birlikte şok geçirmiş.

Kafatasındaki kemikleri onaran doktorların genç adama yeni bir operasyon uygulanması gerekiyor. Ancak Elvis Romeo Lingurar’ın oldukça maliyetli olan operasyonu karşılayacak durumu yok. Bu sebeple genç adam “belki hikayemi duyan olur ve bana tedavi olmam için destek olurlar” diyerek ümitle bekliyor.

Lingurar’ın beyni şu anda hasar görmeye oldukça müsait bir durumda… Romanya'da yaşayan Elvis Romeo Lingurar’ı doktorlar mucizevi şekilde hayata döndürmüş olsa da adamın yeni bir operasyondan geçmesi gerekiyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.