Bu hafta ne yapsak? (25 şubat- 1 Mart)

25 şubat- 1 Mart tarihleri arasında İstanbul'da katılabileceğiniz konserden, tiyatroya, tiyatrodan müzikale tüm etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? İşte etkinlik rehberimiz... (Posta.com.tr)

25 Şubat 2020, Salı 12:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
25 Şubat Salı: Sertab'ın Müzikali

25 Şubat Salı: Sertab'ın Müzikali

Son iki yıldır izleyicilerini zamanda yolculuğa çıkaran Sertab’ın Müzikali, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam ediyor! Tony ödüllü Ken Billington ve Beyhan Murphy tarafından bu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenilenen müzikal 25 Şubat’ta Zorlu PSM’de.


Mekan: Zorlu PSM

Saat: 21.00

26 Şubat Çarşamba: Candan Erçetin

26 Şubat Çarşamba: Candan Erçetin

Candan Erçetin, güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen şarkıları ile Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında; Zorlu PSM-BKM iş birliğiyle 26 Şubat’ta Turkcell Sahnesi’nde!


Mekan: Zorlu PSM

Saat: 21.00

27 Şubat Perşembe: TBT 90'lar Türkçe Pop Partisi

27 Şubat Perşembe: TBT 90'lar Türkçe Pop Partisi

Setin başına DJ Şener Çetin’in geçeceği ve 90’lı yılların en sevilen şarkılarına ev sahipliği yapacak kısa sürede İstanbul gece hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini alan efsane seri 90’lar Türkçe Pop Party’de, Yonca Evcimik’ten Demet Sağıroğlu’na, Aşkın Nur Yengi’den Mansur Ark’a, İzel-Çelik-Ercan’dan Seden Gürel’e hepimizin hafızasına kazınan efsane şarkılar %100 Studio’nun eşsiz atmosferinde yeniden hayat bulacak. 27 Şubat’ta bu efsane seri için yerinizi almayı unutmayın.


Mekan: %100 Studio

Saat: 21.00

29 Şubat Cumartesi: New Army 40. yıl turnesi

29 Şubat Cumartesi: New Army 40. yıl turnesi

Spesifik türde bir izleyici kitlesi ve global bir hit’i olmadan milyonlarca albüm satmayı başaran, dünyaca ünlü prodüktörleri (Glyn Johns, Tom Dowd, Andy Wallace, Bob Clearmountain ve Joe Barresi) cezbetmeyi başarıp, sıra dışı adanmışlıkta bir hayran kitlesi edinen New Model Army, punk rock, kuzey ruhu ve zamanın atmosferinden ilham aldı. Günümüze kadar uzun, yaratıcı ve netice dolu bir yolculuk geçiren; post-punk, folk-rock, politik-rock, goth ve metal gibi farklı alt kültürlerinden etkilense de bir etikete ait olmayı her zaman reddeden New Model Army, 40. yıl turneleri ile 29 Şubat'ta %100 Studio’da!


Mekan: %100 Studio

Saat: 21.30

28 Şubat Cuma ve 29 Şubat Cumartesi, yeni dönem psikedelik rock sahnesinin Hollanda çıkışlı önemli temsilcilerinde Altın Gün Babylon’da. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Game of Thrones'un dizisi House of the Dragon'dan yeni fotoğraflar yayınlandı