Bu ilkbahar denerseniz asla pişman olmayacağınız 9 trend

2021 İlkbahar trendleri hiç olmadığı kadar tatlı. Papatya deseninden, kocaman şapkalara ve aşırı dekolteli kıyafetlere kadar hem seksapeli hem de sempatiklik oranı yüksek tasarımları derledik.

11 Mart 2021, Perşembe 16:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aşırı büyük kumaş şapkalar

Aşırı büyük kumaş şapkalar

Kendinizi ilkbaharda ufak bir piknikte hayal edin. Kıyafetlerinizi alabildiğine özensiz giyseniz de günün unutulmazı sizin olacağınız garanti.

Fotoğraf: @annejohannsen


Balıkçı sandaletleri

Balıkçı sandaletleri

'Bu ne ya baba sandaleti bunlar' demeyin. Sakın. Eteklerle oluyor, pantolonlarla oluyor, elbiselerle zaten tercih edebileceğiniz en iyi ayakkabı. Siyahtan ziyade kahverengisini tercih ederek tüm ilkbahar ve yazı geçirebilirsiniz.

Fotoğraf: @monikh

Aşırı dar ince badiler

Aşırı dar ince badiler

Eğer vücudunuza güveniyorsanız özellikle desenlilerini denemelisiniz. Bu aşırı dar ince badiler hem vücudunuzu olduğu gibi göstermeyi hem de nostaljik bir hava kazanmanızı sağlıyor.

Fotoğraf: @chainkyr

'Bununla sokağa çıktığına inanamıyorum' elbisesi

'Bununla sokağa çıktığına inanamıyorum' elbisesi

İlle de sokağa çıkmanıza gerek yok. Evet biraz iddialı bir elbise zaten şu anda gece dışarı çıkıp eğlenmenizin imkanı yok. Sevgilinizle geçireğiniz romantik bir gecede muhakkak giymelisiniz.

Fotoğraf: @maria_bernad

Zikzak şeritler

Zikzak şeritler

Genellikle bu şekilde gömlek yakalarında kullanılan bir detay. Kombini zirveye taşıyor çünkü son 20 yıldır görmeye pek alışık değiliz. H em sevimli, hem de ciddi bir hava katıyor. Ofis günleri için ideal.

Fotoğraf: @camillecharriere

2000'ler korseleri

2000'ler korseleri

Siz bu trende hazır mısınız bilmiyoruz ama Instagram oldukça hazır görünüyor. Şimdi gözünüze demode görünebilir ama herkes giymeye başlayınca öyle olmayacak. Birileri giymeden siz giyin.

Fotoğraf: @maria_bernad

Ying yang

Ying yang

Bu sembolü tanımayan yoktur artık. Güzel yanı ise her renge her yere uyarlanabiliyor olması. Sadece siyah beyazdan oluşan sıkıcı bir motif olarak görmemelisiniz.

Fotoğraf: @nicole_huisman

Likralı tulumlar

Likralı tulumlar

Bu zamana kadar bir tulum edinmemiş olabilirsiniz ama giydikten sonra ilk kez giydiğinize pişman olacaksınız. Daha rahat etmek için likralıları seçmenizi öneririz.

Fotoğraf: @tobi_ojora

Papatyalar

Papatyalar

Dünyanın en sevimli çiçeği olabilir. Giydiğiniz anda kendinizi bahardan fırlamış gibi hissedeceksiniz.

Fotoğraf: @prosenkilde

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rihanna'nın kamuflaj stili: Bu kez tam not yok!