'Bu ne yaman çelişki Coşkun Sabah?'

Coşkun Sabah'ın eski eşi Ceyda Okay ile evliliğinden dünyaya gelen Roza Sabah, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmişti. 22 yaşındaki kızının bikinili pozlarını sosyal medyada yayınlamasına karşı çıkan 68 yaşındaki sanatçı, bu duruma tepkisini dile getirince gündem olmuştu. “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” dediği iddiasıyla çok konuşulan Sabah, bu kez de 'mini şort' açıklamasında bulundu.

02 Nisan 2021, Cuma 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesinden Mevlüt Tezel'in, "Bu Ne Yaman Çelişki?" başlıklı yazısı şöyle:

Coşkun Sabah, 'Tutucu bir baba mısınız?' sorusuna, 'Batı'ya göre modern babayım. Kordon'da gezerken kızımı mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin'de, Urfa'da giydirtmem' yanıtını verdi.

Sabah daha önce de buna benzer bir açıklama yapmış ve çok tepki çekmişti. Demek ki hiç özeleştiri yapmamış. Yıllarca hep güzel genç modellerle yaşadığı ilişkilerle magazine haber olan Sabah'ın bu son sözlerinden ırkçı anlamlar bile çıkar!

Umarım Sabah ülkenin batısı medeni, doğusu görgüsüz demek istemiyordur! Ayrıca kızının fotoğrafları Google'da ülkemizin yedi bölgesinde de rahatça görülüyor.

Sosyal medyadan binlerce paylaşım yapılan haberler üzerine Coşkun Sabah'tan açıklama gelmişti: Beni İzmir, Aydın ve Manisalılar ile kapıştırmak için uğraşmayın. 'Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım' diye bir söylemim olmadı. Bunu ispat edenlere 1 milyon dolar tazminat ödemeyi taahhüt ediyorum.

2017 yılında evliliği sona eren Coşkun Sabah, geçtiğimiz haftalarda hala evlilik özlemi duyduğunu söylemiş ve gelin adayında aradığı kriterleri sıralamıştı. Hücre yaşının 49-50 arası olduğunu söyleyen sanatçı, evleneceği kişinin 35-40 yaşları arasında olması gerektiğini belirtmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fikret Kuşkan üçüncü kez baba oldu!