Bu sefer hastane çatısına çıktı! 50. kez…

Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Levent Semt Polikliniği çatısına çıkan İbrahim Akın isimli kişi intihar girişiminde bulundu. Akın'ın daha önce de elliye yakın intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi

01 Kasım 2019, Cuma 17:29
A A
Bu sefer hastane çatısına çıktı! 50. kez…

Beşiktaş Levent'te bulunan Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Levent Semt Polikliniği çatısına saat 13.30 çıkan İbrahim Akın intihar girişiminde bulundu.

Çevrede güvenlik önlemi alındı

Borçları olduğunu ve kendisine yardım edilmediğini söyleyen İbrahim Akın için olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi aldı.

İtfaiye ekipleri de hava yastığı açtı. Zaman zaman tehlikeli hareketlerde bulunan İbrahim Akın yürekleri ağza getirdi. Polis ekipleri, intihar girişiminde bulunan İbrahim Akın'ı ikna etmek için yaklaşık 2 saat uğraştı.

İntihar girişimine bakayım derken kaza

İntihar girişimi nedeniyle Büyükdere Caddesi'nde trafikte yoğunluk oluştu. Bazıları bu anları cep telefonu ile kaydederken bazıları da araçlarından bakmayı tercih etti. Bu sırada intihar girişimine bakan iki araç maddi hasarlı kazaya neden oldu. Araçlar hemen olay yerinden çekildi.

Yaklaşın 50'nci intihar girişimi

İbrahim Akın'ın poliste elliye yakın intihar girişiminden dolayı kaydının olduğu öğrenildi. İkna edilen İbrahim Akın çatıdan indirilerek polis merkezine götürüldü.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İstanbul’da beklenen yağış başladı! Beykoz’da yollar göle döndü