'Bu Tarz Benim' savaşları

Geçen sezonun ekran fenomeni Bu Tarz Benim'in bu yıl iki kanalda birden aynı isimle yayınlanması tansiyonu yükseltiyor

23 Ocak 2015, Cuma 12:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen sezonun ekran fenomeni Bu Tarz Benim'in bu yıl iki kanalda birden aynı isimle yayınlanması tansiyonu yükseltiyor. öykü Serter isim vermeden 'taklit' iddiasını gündeme getirirken konunun muhatabı Ebru Akel'den henüz bir cevap gelmedi.

Bugün Ne Giysem'den Bu Tarz Benim'e evrilen ve geçen sezon ekran macerasına sessiz sedasız başlayan yarışma aylar ilerledikçe altın yumurtlayan bir tavuğa dönüştü. Bu sezon daha büyük beklentiyle arzı endam ediyor. Hem bu sefer bir ikizi de var!

Yapımcı şirket jüri üyelerini de alıp TV8'e taşındı ama isim hakkı mahkemelik oldu. Yapımcılarla kanal arasındaki anlaşmazlık karşımıza hem Show TV'de hem TV 8'de aynı isimli iki yarışma ve iki ayrı ekiple karşı karşıya kalmamıza neden oldu.

İKİSİ DE ŞİMDİLİK AZ İZLENİYOR Bu Tarz Benim henüz geçen seneki şaşalı günlerinden uzak . çarşamba günü reytinglerini ele genel izleyici de yarışmanın TV8 versiyonu 1,48 reytingle 47. Sırada yer alırken Show TV'de ekrana gelen Bu Tarz Benim 1,13 reytingle ancak 60. sırada yer alabildi.

AB grubu incelendiğinde TV8'in Bu Tarz Benim'i 38. sıraya kadar yükselirken Show TV versiyonu ancak 55. sırada yer bulabildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz dizisi bu hafta yayınlanacak mı? Yürekleri sızlatan veda... Geride büyük bir yıkım bıraktı