Bu yayını kaçırmayın!

Armut.com'un yaratıcılarıyla internet girişimciliğinin temel taşlarını, canlı yayında konuşuyoruz!

05 Ağustos 2014, Salı 15:15
A A
Bu yayını kaçırmayın!

Türkiye'nin en başarlı internet girişimlerinden Armut.com'un yaratıcıları ile internet girişimciliğinin temel taşlarını, başarıya giden yolda atılması gereken adımları tartışıyoruz.

İnternet hepimiz için bir yaşam tarzı haline geldi. Gün geçmiyor ki hayatımızdaki sıradan işleri standart yöntemler yerine internet üzerinden yapmaya başlamayalım. Bu işleri internet ortamına taşıyan birçok girişim var. Bu web sitelerinden her gün onlarcası açılıp onlarcası kapanıyor. Sadece başarılı olanlar, hedefe odaklananlar ve her noktayı ciddi bir şekilde planlayıp uygulamaya koyanla ayakta kalabiliyorlar.

İletişim altyapısı Vodafone 3G ile sağlanan CHIP TechTalk Canlı Yayınlarında bu sefer Türkiye'nin en başarılı internet girişimlerinden Armut.com'un kurucularını ziyaret ediyor ve başarılı bir internet girişimine giden yolun temel taşlarını izleyicilerimizle paylaşmalarını istiyoruz.

6 Ağustos 2014 Çarşamba günü saat 14:00'da Armut.com ofisinden gerçekleştireceğimiz CHIP TechTalk canlı yayınını kaçırmayın. Her zaman olduğu gibi Canlı Yayınımız www.chip.com.tr adresinden veya CHIP Online Facebook sayfasında izlenebiliyor. Görüşmek üzere!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...