Bu yaz ihtiyacımız olacak 7 mucizevi bronzlaştırıcı ürün

Yeni normalleşmeyle birlikte tatil yapmanın yolları yavaş yavaş açılsa da önceki yazlarda olduğu gibi gönül rahatlığıyla plajları dolduramayabiliriz. İşimiz bronzlaştırıcı ürünlere kaldı. Güneşsiz bronzlaştırıcı ürünlerden, bronzlaştırıcı yağlardan evde bronzlaşma yöntemlerinden tam verim bekliyoruz. Yani güneşin altında az kalıp çok bronzlaşmak hepimizin hayali. İşte bu yaz her zamankinden çok ihtiyacımız olacak 7 mucizevi bronzlaştırıcı ürün!

24 Haziran 2020, Çarşamba 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yüz Otobronzan Jel

Yüz Otobronzan Jel

Yüze anında bronz görünüm veren jel yapısındaki güneşsiz bronzlaştırıcı. Uygulandığı andan itibaren, ciltte elde edilen rengin eşit ve kusursuz kalmasını sağlar. Suda çözülebilen jel bazlı bronz yapısıyla bronz ve doğal renk tonunu anında cilde kazandırır. Renk 2-3 saat içinde tam olarak ortaya çıkar. 2-3 gün kalıcıdır. Fiyatı ise 99 TL.

Eda Taşpınar Bronzing Bomb

Eda Taşpınar Bronzing Bomb

Eda Taşpınar Bronzing Bomb eşsiz Eda Taşpınar esmer ten rengini yakalamanıza yardımcı olur. Ancak ürünün tek eksi yanı, koyu tenlileri kullanımı için uygun olması. Açık renklilere tavsiye edilmiyor. Kullanmadan önce en az bir hafta Eda Taşpınar güneş ürünleri ile güneşlenmeniz tavsiye ediliyor. Fiyatı ise 110 TL.


Shiseido Global Sun Care Tanning Cream

Shiseido Global Sun Care Tanning Cream

Hafif dokuda, yoğun besleyici özellikte bronzlaştırıcı kremdir. UV ışınlarına karşı cildi korurken, altın parlaklığında bronzluk sağlar. Güzel yanı, hem koruyucu hem bronzlaştırıcı özelliğinin olması. Ultra hafif dokusu ile cilde taze bir his verirken, cildin doğal nemini muhafaza eder. Yapışkanlık hissi bırakmaz. Yüz için özel olarak geliştirildiğini de belirtmeden geçmeyelim. Fiyatı ise 120 TL civarı.

Msibahçe Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Msibahçe Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

İçeriğindeki havuç, kakao, avokado, susam, hindistan cevizi, üzüm çekirdeği, ahududu ve zeytinyağıyla vücudunuzu güneşlenmeye hazırlarken, karşı bronzluk kazanmanıza yardımcı oluyor. Koruyucu özelliği olmayan ürünün yerli üretim olması sempati uyandırıyor. Fiyatı 95 TL.

İçeriğindeki havuç, kakao, avokado, susam, hindistan cevizi, üzüm çekirdeği, ahududu ve zeytinyağıyla vücudunuzu güneşlenmeye hazırlarken, karşı konulmaz bir bronzluk kazanmanıza yardımcı oluyor. Fiyatı, 97 TL.

La Mert ışıltılı bronzlaştırıcı yağ

La Mert ışıltılı bronzlaştırıcı yağ

Nemli ve parlak bir cilt için bu ışıltılı yağ ile vücudunuza masaj yapın ve kendinizi şımartın. Fiyatı 350 TL civarı.

Lancaster Bronzluk Koruyucu Yağ

Lancaster Bronzluk Koruyucu Yağ

Eğer hem bronz kalma sürenizi uzatmak hem de cildinizin nemini korumak istiyorsanız tam size göre. Yağ bazlı ürünü güneş sonrası yüzünüze ve vücudunuza uygulayarak hem ipeksi bir cilde kavuşabilir hem de rutin uygulamayla bronz kalma sürenizi bir aya kadar uzatabilirsiniz. Fiyatı 150 TL civarı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 adımda Quaresma tarzı