Bu yazın olmazsa olmazı 5 aksesuar

Yaz geliyor, tam anlamıyla 'şıkır şıkır' olmanın zamanı. Aksesuarlarsa şıkır şıkır olmanın ilk kuralı. Aksesuarlar yazın vazgeçilmezidir kim ne derse desin. Peki bu yaz sezonunda aksesuarlar moda? Hangi aksesuarları takarsak 'stil' görünürüz? Hangi aksesuarları takarsak bu yaza dair hiçbir şey kaçırmamış oluruz? İşte bu yazın olmazsa olmazı 5 aksesuar! / Dilara Doğan

29 Mayıs 2020, Cuma 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Büyük halka küpeler

Büyük halka küpeler

Halka küpeler zamansız şıklık için ideal bir tercih. Özellikle son dönemde her boyutuna sıkça rastlar olduk. Alın birkaç çift. Beyaz tişört, klasik bir jean ve halka küpe kombininin önüne hiçbir şey geçemez.

Zincir detayları

Zincir detayları

Zincir detayı bu sezona damgasını vurdu. Çantalar, kolyeler ve hatta terlikler bile zincirlendi. Özellikle o koca koca zincir kolyeler harika duruyor. Şans vermenin tam sırası.


Meyveli takılar

Meyveli takılar

Üzerinde her türlü meyve şekilleri olan takıları küçükken takardık. Büyüdük, takmaya devam ediyoruz. Hele bu yaz, ananaslı küpe ya da kolye olmadan geçmez.

Saçlar şenlensin

Saçlar şenlensin

Ben, taç ve tokaya sonuna kadar varım ama bandanaya pek alışamadım. Hollywood starları sokak stillerine dahil etmeye başladı bandanayı. Yakında gözümüz alışır ve sıkça kullanırız diye düşünüyorum.

Çıktı yine sandalet

Çıktı yine sandalet

Yazın hepimizin kurtarıcısı terliklerimiz. Ama bu yaz dört bir yanımız sandaletle çevrili olacak. Hele kalın bantlı olanları, hani küçükken giydiklerimiz var ya tam olarak onlar. “Asla dolabıma giremez” demeyin. Trend’ler ‘asla’ içeren cümleleri kabul etmez.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cinsiyetsiz modaya dair bilinmesi gereken 10 detay