Bu yılın en şanslı burcu Balık olacak

Astrolog Filiz Özkol 2019 yılının para ve kariyer açısından en şanlısının Balık burçları olacağını açıkladı...

Son Güncelleme:
A A
İŞLER RAYINA GİRECEK

İŞLER RAYINA GİRECEK

Balık burcu kadını ve erkeği olarak bu yıl derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi tanıyacaksınız. Alışkanlıklarınızı sürdürmek için çabalayacak, bu sırada düzen içinde kendinize yer arayacaksınız. Sezgileriniz artacak. Artık içinizden geçenleri kolayca hayata geçirebileceksiniz. Manevi yönünüz güçlenecek ve planlarınız kendiliğinden rayına oturacak. Mali konulara dikkat etmeli, abartılı harcamalardan kaçınmalısınız. Kimseye borç vermeyin, kefil olmayın, kayıplarınız büyük olacak. Yatırım konusunda, partnerinizin ve işbirliği yaptığınız kişilerin düşüncelerinden olumlu etkileneceksiniz. Onların hatırı sayılır yardımlarını alacaksınız. Severek yaptığınız işlerden para kazanacaksınız.

SAĞLIK

SAĞLIK

DİZLERİNİZE ÖZEN GÖSTERİN

Geçen yıllarda köklü değişimler gezegeni Plüton stresli bir yaşam sundu, siz onun şartlarına alıştınız. Bu yıl 16 Temmuz’da Satürn olumlu açılar verdiği konumunu terk edecek. Kalbinize, dişlerinize, dizlerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz. Ağır yük kaldırmamalı ve omuzlarınızı korumalısınız. Arkadaşlık eviniz olan 11’inci evinizdeki Oğlak’ın yönetici gezegeni Satürn, sizi hassas yapıyor. Bu yıl arkadaşlarınızın sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz veya uyumsuz arkadaşlıklar yüzünden sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

AİLE

AİLE

İÇİNİZE DÖNECEKSİNİZ

Evinize ve ailenize çok değer vermenize rağmen kendi sınırlarınızı korumaya çalışıyorsunuz. Evinizle ilgili değişiklik veya taşınma görülmüyor. Ama burcunuzda ilerleyen değişim gezegeni Uranüs’ün etkisiyle her an değişim yapmaya hazır olacaksınız. Yabancı kültürler ve değişik ülkelere seyahatler gündeme gelecek. Aile içinde gelişen olaylara karşı ilgisiz kalacaksınız. Biraz bencilleşerek, içinize döneceksiniz. Aile bireyleriniz de bu isteğinize saygı duyacaklar.

AŞK

AŞK

EVLİLİĞE SICAK BAKMAYACAKSINIZ

Aşk ve evlilikle ilgili 7’nci eviniz bu yıl çok etkili değil. Aşk evinizin yönetici gezegeni Merkür, dolaştığı evlerin konumuna göre bulunduğu alanlara bağlı bazı küçük maceralar yaşatır. Ama sizinkisi yaşamınızı etkileyen bir aşk olmayacak. Böyle bir aşk yaşamadığınız için evliliği düşünmeyeceksiniz. Mevcut ilişkilerinizi mercek altına alacaksınız. Arzu ettiğiniz özgürlüğü elde edebilmek için geniş kapsamlı arayışlarınızı sürdüreceksiniz.

Ufukta macera var

Yalnız yaşayan Balık burcu kadını ve erkeği, ciddi birlikteliklerin eşiğine gelecek. Hatta birkaç küçük deneme yapmanız mümkün görünüyor. İkinci kez evlenmekten çekinen Balık burçları ise, evlilik tarzı bir ilişkinin içinde olacaklar. Kardeş veya size kardeş kadar yakın olanlar da, ekimin sonlarına doğru ciddi evlilik fırsatları yakalayacaklar. Evli olan aile büyükleri mevcut durumlarını koruyacak.

PARA-KARİYER

PARA-KARİYER

ÇOK KAZANACAKSINIZ

2019 yılında kariyer evinizde Jüpiter var. Maddi konularda kazanç yollarınızı ve yatırımlarınızı yeniden düzenleyeceksiniz. Yöntem olarak geride kalmış, eskimiş tarzları bırakacaksınız. Yaşayacağınız iki tutulma, finansal konularda aksayan yönlerinizin açığa çıkmasını sağlayacak. Belki, iyi kazançlar umarak yaptığınız planlar sizi hayal kırıklığına uğratacaktı.

Şimdi yapacağınız planlarla, yeniden yapılandıracağınız kazanç rotaları sizi başarılı kılacak. Böylece maddi başarınız beklediklerinizin üstünde olacak.


SEÇİM ZAMANI

SEÇİM ZAMANI

Jüpiter’in etkisiyle önemli ve sizi sevindirecek kariyer adımları atacaksınız. Gelişmeler siz Balık burçlarını şaşırtacak.

Kariyerinizle ilgili olarak çok fazla yurt içi ve yurt dışı seyahate çıkabilirsiniz. Öğrenci olanlar, eğitimleri ile ilgili başarılı sonuçlar elde edecekler. Bulunduğunuz konumda sahip olduğunuz saygınlığınızla, yapmanız gereken ve statünüze uymayan bir hareket arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kıyafetlerinizdeki yağ lekelerinden bu pratik yöntemlerle kurtulun