Bugün kim ne giymiş? (10 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

10 Şubat 2021, Çarşamba 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall yine Malibu'nun en lüks restoranı NoBu'ya akşam yemeğine gitmiş. Bir akşam yemeği için olabilecek en şık görüntü. Sivri burun çizmeler, minik bir baget çanta ile dizaltı uzun bir elbise. Yalnız bu görünümde uzun olması uzun olması gerekenler çizme ve elbise. Kendall'ın beline kadar uzun saçlarını eski haline getirmesi lazım.

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton bildiğimiz gibi. Yani saltanatını sürdüğü 2000'lerin başında nasılsa öyle. Kadife eşofman takımının altına giydiği topuklularla sokaklarda salınıyor. Ancak sanıyoruz bu bir çekim için oluşturulmuş bir 'look'. Paris'e en yakışan şey olduğu kabul etmek lazım.

Halsey

Halsey

Bir pespembe eşofman daha ancak bu sefer içinde hamile Halsey var. Fotoğraf çekiminden çıkarken görülmüş. Bu sapsarı saçlar da fotoğraf çekimi için. Anlaşıldı, Halsey de doğuma kadar çalışan hamilelerden olacak.

Mel Gibson

Mel Gibson

Nerede o Cesur Yürek, nerede bu Mel amca. Gri şalvarıyla her an camiye gidebilir. Montu, sanıyoruz bit pazarından. Gömleği ise ucuzluk marketlerine gelen promosyon ürünlerinden. Bu görüntü tamamen moral bozucu, "Brave Heart'a bunu yapan hayat sana bana ne yapmaz" dedirten cinsten.

Gerard Butler

Gerard Butler

Eskinin jön, şimdinin orta yaşlı adamlarını 'salmış' görmek insana yaşlı hissediyor. Gerard üstüne başına bakmasa da en azından iyi görünüyor. Kıyafetten kaybettiği puanları, 'salmamışlık'tan kazanıyor.

Justin Bieber

Justin Bieber

Alışık olduğumuz bir Justin Bieber görüntüsü. Pijamalar, bere... O yerlere sürünen, hatta ayağının altına giren pijama altıyla gidip yatağın üstüne oturduğunu bile düşünmek istemiyoruz.

Keanu Reeves

Keanu Reeves

Sıcak kanlı Keanu, alçakgönüllü Keanu sokakta bir grup motorcuyla sohbet ederken görüntülenmiş. Baksanıza, buradan bile görünüyor sohbet ederken gözlerinin içinin güldüğü. Bu arada Keanu her zaman çok ortalama giyiniyor. Hiçbir zaman onu çok paspal ya da çok şık görmüyoruz. Bir kor, bir deri ceket ile her zaman iyi görünüleceğinin kanıtı.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Kaia bu sefer de pilatesten çıkarken görüntülendiği için affediyoruz ama bir insan son iki aydır, tayt dışında hiç mi bir şey giyerken görüntülenmez. Hep aynı hep aynı!

Natalie Portman

Natalie Portman

Kim derki, bu kadının 12 yaşından beri oyunculuk yaptığını, Oscar Ödülü sahibi olduğunu ve dev bir oyuncu olduğunu. Ama öyle!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rita Ora tarzının sırrı: Öz güven ve eleştirilere kulak asmamak