Bugün kim ne giymiş? (17 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

17 Şubat 2021, Çarşamba 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner bu kıyafetiyle arkadaşlarıyla yemeğe çıkmış. Evet çok özensiz bir kombin değil, evet sizi birçok yere götürür ancak konu akşam yemeğiyse biraz özensiz durabilir. Yoksa Caitlyn'i bu şekilde alışverişe giderken görsek 'Wow' da diyebiliriz.

Cardi B

Cardi B

Cardi B Meksika'dan dönen uçaktan inerken görüntülenmiş. Hepimizin sevdiği gibi, o da uçağa olabildiği kadar rahat binmiş. Penye şortlar, lastik terlikler hepimiz için çok tanıdık. Cardi'yi bizden hissettiğimiz anlara bir yenisi daha eklendi.

Bella Hadid

Bella Hadid

Gözümüzün alışık olduğu bir Bella. siyah eşofman, kahverengi valiz, deri ceket... Gerçekten bizi uzun zamandır şaşırtmıyor. Evet her halinle güzelsin Bella ama seni ev topuzuyla görmekten de sıkıldık. Bu artık aşırı güzelliğin kötüye kullanılmasına gider.

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis, kendisine ve eşi Ashton Kutcher'e kahve alırken görüntülenmiş. Bizim burada kar dizimize ulaşmışken başkalarının buzlu kahvelerini içtiğini görmek zor gelse de... Kuzey Yarımküre ve Güney Yarımküre gerçekliğini düşünmekte yarar var. Mila hep aynı Mila. Yaşlanmayan, hep o genç kız haliyle.

Olivia Munn

Olivia Munn

Siyah tayt, kot gömleği ve yağlı denebilecek saçlarıyla bir insan havalıysa, her zaman havalı olabilir. Olivia her ne kadar özensiz görünse de, hep cool görünmeyi başarıyor.

Lucy Hale

Lucy Hale

Lucy', uzun zamandır taytları ve sweatshirtlri haricinde hiçbir şeyle görmedik. Halbuki o da güzel bir koy pantolon, bir deri ceketle kendini çok daha iyi hissedebilir. Ama onun hala bir star olduğunu nereden anlıyoruz? Hiç çıkarmadığı güzel takılarından.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stilini Benzet; 7 adımda Serenay Sarıkaya gibi giyinme rehberi