Bugün kim ne giymiş? (15 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

15 Ocak 2021, Cuma 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi'yi bu aralar çok sık sokakta görür olduk. Sayesinde biraz stil parçalara rastlıyoruz. Üzerindeki manto 'evladiyelik' desek abartmış olmayız.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily uzun zamandır o kadar özensiz ve boşvermiş sokağa çıkıyordu ki artık hakkında 'depresyonda mı?' soruları gündeme geliyordu. Tek başına bu çizmeleri ise onun sahalara geri döndüğünün kanıtı.

Kate Hudson

Kate Hudson

Kate Hudson'ın 'flare' paça eşofmanı bacaklarını olduğundan uzun göstermiş. Kate Hudson'a göre, köpek gezdirme için bile fazla bir kombin. Açıkçası biz şaşırdık. Ancak Kate, belini bir tık ince göstermeyi hiçbir giydiğiyle başaramıyor. Daha doğrusu, buna rağmen çaba göstermiyor.

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Sizde ev terliği kültürü yok diye bize mi özendin Ashlee? Sanki ayakkabılarını giymeyi unutmuş da çıkmış gibi. Hem çanta, hem terlik hem de uzun hırka peluş, anlaşılan bu aralar peluşa takmış Ashlee. Hepimizin böyle zamanları olmuyor mu?

Addison Rae

Addison Rae

Addison'un pantolonu bir beden büyük. Sanki belini alelacele terziye 'hallettirmiş' ama pantolonun ağ kısmı öylece duruyor. Terzilerin pantolonun 'bıyık' yapması diye tabir ettiği olayı Addison fazlasıyla yaşamış. Keşke o güzelim trikonun hakkını verseydi.

Kelly Bensimon

Kelly Bensimon

Baştan ayağa bej giyen bir Kelly var karşımızda. Ancak bootylerin o kadar kısa paçalarla giyilmesi görenlerin bile bileklerini üşütüyor. Dolapta aynı renk gördüğü her şeyi geçirivermiş üstüne. Galiba o gün stil danışmanı izindeymiş.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stilini Benzet Postası; 10 adımda Hande Erçel gibi görünme rehberi