Bugün kim ne giymiş? (18 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, kim güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

18 Aralık 2020, Cuma 12:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'e iki sorumuz var. Bir insan dermatolog randevusuna neden bu şekilde gider? İkinci sorumuz, önünü görebiliyor mu? Anlıyoruz, kendisi ünlü ve tanınmaktan imtina ediyor olabilir ama bu kadarı da can güvenliği açısından riskli. Hadi bunu bir tarafa bıraktık, elbisesini de biraz rahibe elbisesine benzettik.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Her zamanki bildiğimiz Hailey Bieber. Bir tayt, sadece bir sweatshirt. Hailey bu tarz kombinleriyle neredeyse her gün görülüyor. Genelde ya kahve almaya, ya spora gidiyor. Ama bu şekilde bile hep havalı görünüyor.

Francesca Farago

Francesca Farago

Too Hot to Handle isimli reality show ile üne kavuşan 27 yaşındaki fenomen son zamanlarda giyimiyle öne çıkanlardan. Yine tüm trend parçaları üzerinde toplamayı başarmış. Peluş uzun montu, açık renk eşofman altı, kalın tabanlı botlarıyla cool görünmeyi başarmış.

Patrick Schwarzenegger

Patrick Schwarzenegger

Ardnol Schwarzenegger'in oğlu Patrick büyüdükçe serpildi, yalan yok. Trend görünmeyi de iyi kıvırdı üstelik. Üzerindeki Justin Bieber'ın yeni markası Drew sweathirt'ü kendisi mi satın aldı yoksa Bieber'lardan sponsorlukla mı gönderildi merak ediyoruz.

Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp

Johnny Depp'in 21 yaşındaki kızı Lily-Rose Depp Hollywood'un genç ünlülerinin kafaya taktığı retro görünümü kullanmayı sevenlerden biri. Regular kesim kot pantolonu dikkatinizi çekmiştir. Her ne kadar onu bir tık kısa boylu gösterse de yine de nostaljik duruyor.

Rebecca Gayheart

Rebecca Gayheart

Rebecca Gayheart'ın bu market kombinini beğendik. Tamamen günlük, tamamen şık. Bu tarz manzaraları yabancı ünlülerde görünce imrenmeden edemiyoruz ama maalesef. Bizde bir ünlüyü market alışverişinden çıkarken görmek hayli zor.

 Scout Willis

Scout Willis

Bruce Willis'in kızı Scout da ünlülerin ünlü olan çocukları arasında. Ünlülüğüne tek neden ise Bruce Willis'in kızı olması. Maalesef kendisinin henüz ünlü olmayı hak edecek kadar iyi olduğu bir alan görmedik. Ha belki köpeği ana kucağında gezdirme modası getirir.

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie'yi biraz depresif gördük... Yerdeki 30 cm kara rağmen bez çanta takması, depresyon topuzu ve uyanmak için kahveye sarılma çabası bize pek tanıdık geldi. Yine de simsiyah cool botları durumu toparlıyor.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Diyecek hiçbir şey bulamadık. Hollywood ünlülerini sık sık gündelik ve bakımsız halleriyle görüyoruz. Ama Jennifer Garner'ınki başka bir boyut bizce. Çengelköy pazarına turşu almaya çıkmış gibi bir hali var.

Sofie Richie

Sofie Richie

Spor ayakkabı ve klasik çanta uyumunu yakalamayı başarmış Sofie. Üstüne pek bir şey söylenecek bir kombin değil. Risksiz, simsiyah ve rahat ayakkabılar.

Olivia Attwood

Olivia Attwood

Listenin en cool kombini. Evet, Sofie'ye de spor ayakkabı ve klasik çanta uyumunu yakalamayı başarmış dedik ama Olivia'nınki bir başka olmuş. Tek bir kötü yorumumuz olabilir, komple yapılı görünen maşalı uzun sarı saçların artık çok eskide kaldığı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgiliyle uyumlu giyinme modasının çıtasını arşa taşıyanlarda bugün; Maisie Williams ve sevgilisi