Bugün kim ne giymiş? (19 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

19 Şubat 2021, Cuma 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Justin Bieber

Justin Bieber

Gerçekten artık Justin'in azıcık özenli kıyafetler içinde neye benzediğini unuttuk. Saçları şapkasız nasıldı? Eşofman giymediği zamanlar oluyor muydu... Hepsi zor sorular. Hem de Hailey Bieber gibi bir kadınla evliyken.

Lucy Hale

Lucy Hale

Lucy Hale'i uzun zamandır spor kıyafetleri dışında bir şeyle görmüyorduk ama onu pantolon ve gömlekle gördüğümüz ilk anın da bu kadar özensiz olmasını istemezdik. Kot gömleği ve sütlü kahve kanvas pantalonuyla lise öğrencisiden hallice.

Addison Rae

Addison Rae

TikTok starı Addison Rae paparazzileri yakalanmış. Yeni dünyaya hoş geldiniz. TikTok 'starı' diye bir kavramın olduğu, hatta onların magazin gazetecileri tarafından görüntülendiği bir dünya. Set saatleri yok, defileler ya da filmlerde girecekleri roller için özel eğitimler ve diyetler yok. Ekipmanları sayalım, telefonları, tripod ve ışıkları. Bu kadarcık bir video. Ama paparazziler fotoğrafını çekiyor. Ergen sosyal medya kullanıcılarının isteyip de meşhur edemediği kimsenin olmadığına yine başarılı bir örnek.

Wiz Khalifa

Wiz Khalifa

Sen bize iç çamaşırını göstermek istiyorsun da bakalım biz senin iç çamaşırını görmek istiyor muyuz Wiz Khalifa? Pantolonun üstünden boxer'ı göstermek kötü çocuk olmanın kurallarından biriydi ama çok geçmişte kalmadı mı o? Zor olmuyor mu 'Şortum ha düştü ha düşecek' gerginliğiyle yaşamak.

Sofia Vergara

Sofia Vergara

Biz buna şık kadın demiyoruz. Şıkır şıkır kadın diyoruz. O gün canı bluz değil, sweatshirt de giymek istese marka çantasını ve topuklu ayakkabısını eksik etmeyen kadın diyoruz. Eli varmıyor spor ayakkabı giymeye. Giyse bile gidip yine en taşlısını tuşlusunu giyiyor. İşte Sofia Vergara buna en güzel örnek, ABD'nin en kokoş kadını.

Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria'nın Umutsuz Ev Kadınları günlerini, dev dalgalı saçlarını, topuklu ayakkabılarını özlüyoruz yalan yok. O bir ikondu. Dizi bittikten sonra elbette o şekilde yaşamayacaktı ama azıcık kırıntı kalsaydı da olurdu. O da yok.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kemerler değerleniyor: Elbiselere kemer dokunuşu yeniden kapıda