Bugün kim ne giymiş? (27 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

27 Mart 2021, Cumartesi 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey'nin sevdiği tarzlar. İçime bir büstiyer giyeyim, üstüme bir ceket atayım, tabii ki ayağımda alabildiğine çıplak bir topuklu ayakkabı olsun.... Buyrun Hailey. Yalnız saçlarını topuz yapsaydı çok daha fazla ortaya çıkardı look'u.

Maddie Ziegler

Maddie Ziegler

Gözümüzün önünde büyüyen bir kız çocuğu. Madie'yi Sia'nın kliplerinden tanıyoruz. O zamanlar çocuktu daha, şimdi 18 yaşında bir genç kız oldu. İlk gençliğe adım atarken giydikleri bizim için oldukça yabancı. 18 yaşında giydiklerinizi düşünün.

Sofia Richie

Sofia Richie

Sofia, babası Lionel Richie'nin basılı olduğu tişörtünü giymiş yine yalnız başına salınıyor. Tişört üzerine manto giymek her zaman sıkıntılıdır. Mantoyla sıcaklarsın, mantoyu çıkarınca da üşürsün. Düşününce bile afakanlar bastı.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker

Kourtney Kardashian ve Travis Barker

Kourtney zayıfladıkça eski havası gitti. Farkında mısınız? Belki de tamamen siyaha büründüğünden ya da aşırı zayıf ve genç sevgililerine ayak uydurmak istediğinden bilemiyoruz ama. Eski heybetli hali çok daha havalıydı ve kendine baktırıyordu.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Bahara ve güneşli günlere çok çok yakışan bir renk. Çatasından terliklerine ve pantolonlarına kadar aynı renk paletinde gitmiş Kendall. Biz bayıldık.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Üzerindeki her şey tamam da, gerçekten o sivri beyaz botların giymek zorunda mıydın Kim? Fotoğraf flu çıkmasına rağmen çok rahatsız edici bir görüntü. Umarız sonradan çıkarıp spor ayakkabı giymişsindir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nasıl giyinmeli?: Kısa boylu kadınlar için 10 stil tüyosu