Bugün kim ne giymiş? (29 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

29 Ocak 2021, Cuma 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hailey Bieber ve Sara Sampaio

Hailey Bieber ve Sara Sampaio

Ne giydiklerinden bakmadan önce tüm dünyada magazin servislerinin bu fotoğrafı ne şekilde verdiklerine değinmek istiyoruz. Hailey Bieber, 24 yaşında. Bundan 3 sene öncesine kadar ünlü model arkadaşlarının yanında, örneğin Kendall Jenner ile birlikteyken şöyle görüyorduk on 'Kendall Jenner ve arkadaşı Hailey Baldwin'. Şimdi ise, aradan geçen birkaç yıldan sonra 29 yaşındaki arkadaşı Sara Sampaio ile olan fotoğrafı şöyle verilmiş 'Hailey Bieber ve model arkadaiı Sara Sampaio'.... Başka söze gerek var mı? İki modelin outfitlerine bakınca, bunun nedenini ve neden bu kadar hızlı olduğunu anlıyorsunuz.

Megan Fox

Megan Fox

Megan Fox... Her ne kadar kendinden küçük bir adamla birlikte olsa da, ona ayak uyduruyormuş gibi görünse de, hatta kafasına o Mini Mouse tacını taksa da ruhun hala o kadar da genç değilse, gidip o sıkıcı mantoyu giyiyorsun. Üstelik parlak suni deri şeritleriyle birlikte.

Adam Sandler

Adam Sandler

Koşuya çıkmış ama koşuda da modunu yüksek tutmaya çalışan bir Adam Sandler görüyoruz. Filmlerinde eğlenceli adamları normalde de böyle keyifli görmek mutlu etmiyor mu? Komedi filmleri daha az sahte geliyor o zaman. Şu çorapların kalplerine baksanıza!

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Görünce moralimizi bozan bir bacak boyu, çünkü çoğumuzun toplam boyu bu bacak kadar. Görünce moralimizi bozan bir saç, çünkü artık dünyaca ünlü bir modelin saçının bu kadar bakımsız olması can sıkıcı. Görünce moralimizi bozan Ugg ayakkabılar, çünkü ev pandufu gibi görüyor ve fotoğrafta yanlış bir şeyler var hissi veriyor. Sanki Kaia'nın kedisi kurye gelince apartmana kaçmış da pandufları çıkarmaya vakti kalmamış.

 Lily Collins

Lily Collins

Nerede o Emily in Paris'in rengarenk Emilly'si, nerede o sürekli otoparkta gördüğümüz Lily. İnsan rolünden hiçbir şey mi kapmaz... Üzerine en azından bir renk alsa, hiçbir şey yoksa kazağını nude bir ton yerine beyaz giyseydi çok daha aydınlık bir görüntü yakalayacaktı. Emily, belki bu kombini 'klas' göründüğünü sandı ama fazlasıyla dark, üstümüze gelen bir kombin.

Hilary Duff

Hilary Duff

İyi bir deri, görünümü çok farklı boyutlara taşıyor. Hillary Duff bunun güzel bir örneğini vermiş. Sanki fotoğrafta yürüyen bir Hilary Duff yok yürüyen bit çift siyah deri çizme var.

Sara Sampaio

Sara Sampaio

Bu terlikleri giymeyen spora gidemiyor galiba. Son zamanlarda spordan spor ayakkabıyla çıkan tek bir kişiyi bile görmüyoruz. Sara da kendini bu üç çizgili terliklerin ve bilekten geçmeli taytların cazibesine kaptırmış. Ha bir de hepimizin en az bir kez denediği kırmızı şişme montlara.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (28 Ocak 2021)