Bugün kim ne giymiş? (30 Nisan 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

30 Nisan 2021, Cuma 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Cindy Crawford

Cindy Crawford

Koskoca Cindy Crawford, biraz ağırlığı olmalı. Bu nedenden olacak ceketli ve kot pantolonlu 'casual' kombinleri seviyor, çok da iyi taşıyor.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Tam bir yaz görünümü. Yorulmadan, dolaptaki en sade beyaz elbise ve beyaz sneakerlar... İnsan özlemeden edemiyor.

Camila Cabello

Camila Cabello

O kadar özensiz ki. Seçtiği parçalardan bahsetmiyoruz. Ama atletini en azından eteğinin içine soksaydı bel oyuntusunu gösterir daha feminen bir görünüm elde ederdi. Peki, kimse feminen görünmek zorunda değil ama daha derli toplu görünürdü. Saçının boyundan bahsetmiyoruz bile, aylardır omzunun üstünde. Sadece hiç bakılmayan bir saç bu kadar uzun süre aynı uzunlukta kalır. Diyeceksiniz ki belki o boyu seviyor ve sürekli kestiriyor. Hayır kötü bir boy. Ya çene hizasına getirmeli ya da omzunun altına indirmeli.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley'i bu saç modeliyle görmeye alıştık son 2 senedir ancak yine de bazen yadırgıyoruz. Her ne kadar çok cool bir görünüm olsa da kıyafetler de bir o kadar 'pırtık' seçildiğinde çok dağınık görüyor. ;Dengeyi sağlamak lazım.

Elsa Hosk

Elsa Hosk

İşte renkli Converse'in doğru kullanımına bir örnek. Eğer rengarenk bir kombin yapıyorsanız en altta soft renkte bir Converse çok iyi duruyor. Hatta festival kombinleri için ideal. Siyah Converse'ler ise tarihin tozlu sayfalarında kaldı.

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley

Konu monokrom giyim olunca en sevdiğimiz renkler nude tonlar oluyor. Anlaşılan Rosie'nin de öyle. Ancak kafamızı karıştıran tek konu takımın kışlık bir kumaşa sahip olması, buna karşılık topuklu sandaletler...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Irina Shayk filmden ilham aldı, New York sokaklarında böyle dolaştı