Bugün kim ne giymiş? (4 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

04 Şubat 2021, Perşembe 09:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey klasik parçaları kendine uyarlamayı seviyor. 90'lar stili bir suit'i resmen günümüze ışınlamış. Yüksek bel parçalarla bel oyuntusunu ortaya çıkarmayı seviyor, zira diğer modellere göre bir tık daha kalın bir beli var. Bu taktik onu anında inceltiyor. V yaka dekolte yerine kare ya da oval yakalar giyiyor. Hailey'e bayıldık. Yalnız klasik Hailey böyle bir görünümde kesinlikle topuz kullanırdı, ona biraz şaşırmadık değil.

Bir gün içinde ikinci kez görüntülenmiş Hailey. Az önce saydıklarımızın tamamını burada da uygulamış. Yüksek bel pantolon, kare yaka ve vatkalar kusursuz bir proporsiyon çiziyor. Kolej ayakkabıları ise onu bir üst level'a taşımış.

Leighton Meester

Leighton Meester

Yeni anne Leighton'u tanımasak, elinde şu bebek arabasını görmesek yine ona 'yeni anne' derdik. Haklı olarak yüzünde bir bezginlik, bir renksizlik... Ama yine de bir çabası var onca iş içinde. Tişörtü ve hırkasının rengini eşlemeye enerji sarf etmiş gibi görünüyor.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Kendall yine dermatoloğundan çıkarken görüntülenmiş. Büyük dergi röportajlarında ve büyük dergilerinde YouTube kanallarında makyaj yaparken cilt bakım rutinleri muhakkak soruluyor. Kendall gibi sürekli dermatoloğa girip çıkan hiçbir ünlü haftada bir muhakkak doktora uğradıklarından bahsetmiyor. Onlara yaptıkları işlemler ve verdikleri ilaçlar için bir teşekkürü çok görüyor. Açıklamaları 'Sabah kalkıp bunu sürüyorum, akşam yatmadan bunu sürüyorum'dan öte gitmiyor, sanki mükemmel ciltleri onlara bahşedilmiş gibi davranıyorlar.

Laura Dern

Laura Dern

Laure Dern ve kızı yürüyüşte. Bol pantolonu, omuzları büyük mantosuyla Laura Dern sanki arkadaşının evine yatıya gitmiş de kendi kıyafetleri kirlenince arkadaşından giyinmiş gibi görünmüyor mu?

 Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez

Jennifer Lopez gibi bir ikonun bu booty'lerle, bu paçaları giymesine ne yalan söyleyelim çok şaşırdık. 2 cm daha kısa paçalarla çok daha farklı duracaktı bacak boyu. Rodriguez'den bahsetmiyoruz bile. Bakkala ekemk getiren fırıncı gibi yine.

Katie Holmes

Katie Holmes

Alabildiğine düz görünen bir Katie. Her zamanki gibi üzerinde tek bir numara bile yok. Her parça bilindik. Her renk, kış rengi. Boynuna gelişigüzel attığı bir atkı bile onu çok daha havalı gösterirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rihanna nasıl Rihanna oldu?: Barbados'un ufak bir kasabasından, moda imparatorluğuna uzanan yolculuk