Bugün kim ne giymiş? (6 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

06 Şubat 2021, Cumartesi 10:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Halsey

Halsey

Hamilelerin crop top giydiğine pek şahit olmuyoruz. Halsey ise çok güzel yakıştırmış. Kova şapkalar da bu aralar vazgeçilmezi oldu. Sevimli göbeğiyle daha da sevimli oluyor.

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Gerçek bir baba. Hem elindeki kızıtla, hem sıkıcı kanvas pantolonu ve sıkıcı ayakkabılarıyla. "Hımm, krem rengi pantolonum. Ceketi de krem rengi giyeyim". Ton mon hak getire.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey direndi direndi, sonunda uzun taytlara geçiş yaptı. Ama "Madem geçiyorum, şanlı bir geçiş olsun" diyerek gidip en neon rengi seçmiş. Hızını alamamış, çorağları da aynı renk giymiş. Her haliyle özenli görünüyor Hailey.

Lucy Hale

Lucy Hale

Lucy Hale tam bir lise kombiniyle karşımızda. Diz üstü kot etek, Converse'ler, siyah sweatshirt. 17 yaş için süper giyilebilir ürünler ama Lucy giyince çocuksu duruyor.

  Ashley Benson

Ashley Benson

İşte karşınızda bir rock star! Vatkalar doğru kullanılırsa gerçekten çok şık oluyorsunuz, ama yanlış kullanılan bir vatka varsa üzerinizdeki her neyse 2 beden büyük gibi duruyor. Yani vatka dediğimiz ürün, vezir de eder rezil de.

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Kelly'nin yazın bir cenazeye gider hali var. Açıkçası yakasına iğneyle tutturulmuş siyah beyaz bir resim aradık. E saçları da bir o kadar neşeli... Kafası karışık bir kombin.

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

Son zamanlarda eşofman kombinlerinin en iyisi. Yeni ve yumuşacık duran kumaşlar, tam ton, tam beden. Başarılı 👍

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bridgerton sevenler burada mı?: Daphne'nin berbat stilinin nedeni şimdi anlaşıldı