Bunlar da mı varmış? Ay yok artık dedirtecek yeni nesil estetik ameliyatlar

Estetik kaygımız inanılmaz bir boyuta vardı. Instagram’da gördüğümüz bedenlere kısa yoldan sahip olmak gibi bir isteğimiz de oluştu tabii. Tam da bu noktada estetik cerrahi kendini gösterdi ve bu zamana kadar hiç duymadığımız estetik müdahaleler bu şekilde ortaya çıkmış oldu. Bu yepyeni ve çok değişik uygulamaları hiç duymuş muydunuz?

24 Eylül 2020, Perşembe 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Meme ucu botoxu

Meme ucu botoxu

Jeniffer Lopez meme ucu dekoltesini moda haline getirdiğinden beri sütyensizlik akımı en verimli günlerini yaşıyor. Ama her meme ucu bu modaya ayak uyduramadığı için meme ucu dolgu ve botoksu da hayatımıza giren uygulamalardan oldu. Daha dolgun ve daha yukarıda durmasını istediğiniz meme uçlarını bu uygulama sayesinde hayatınıza dahil edebiliyorsunuz.

Masseter (çene hattı) dolgusu

Masseter (çene hattı) dolgusu

Kulağımızla çenemizin birleştiği yerin keskin olması bize daha keskin bir yüz hattı sağlıyor. Bunu farkeden doktorlar da oradaki çene kasına enjekte ettikleri dolgu ile yüz ovalini daha köşeli hale getirip herkese inanılmaz kemikli bir yüz yapısı hediye edebiliyorlar. Son dönemlerde Türk oyuncularda da çok gördüğümüz bu dolgu çeşidi oldukça popüler. Erkeklerin de daha maskelen durmak için tercih ettiği bu uygulama aynı gün içerisinde etkisini gösterebiliyor.

Gamze çıkartma ameliyatı

Gamze çıkartma ameliyatı

Yanağınızın içinde gülünce kendini belli eden o belirgin çukura sahipseniz bu ameliyat sizi hiç ilgilendirmiyor. Ama uzun yıllardır keşke bir gamzem olsa diye gezenlerdenseniz bu haberi duymak hoşunuza gidebilir. Ufak bir müdahaleyle yanağınıza ya da çenenize eklenebilecek bu yapay gamzeleri hiç duymuş muydunuz?

Vajina beyazlatma ve vajina estetiği

Vajina beyazlatma ve vajina estetiği

Değişen estetik algılar kendini en özel bölgelerde de göstermeye devam ediyor. Vajina renk tonunu açtırtma ve vajina dudaklarını aldırarak daha küçük bir görüntü elde etmek isteyenlerin başvurduğu bu yöntem de Türkiye’de bol bol yapılır. Öyle ki yurtdışından yaptırmak için gelenlerin sayısı da oldukça çok

Bişektomi (yanak küçültme)

Bişektomi (yanak küçültme)

Eskiden çok sevimli gelen tombik yanaklardan da vazgeçmeye başlayanlar var. Öyle ki ağız içinden bir kesi açılarak içerideki yağ dokusunu aldırmanın adı da Bişektomi oldu. Ağrılı ve zor bir operasyon olsa da Hollywood yanağı denen bu uygulamanın talipleri oldukça çok

Six pack estetiği

Six pack estetiği

Aylarca uğraşıp kasın kası yapmak mı? Bu hepimizin bildiği ve üşendiği yöntemdi. Şimdi ise karın kasları içine enjekte edilen hyalüronik asit ve dolgu maddeleri yardımıyla hayalinizde o siz Pack size bir ameliyat uzaklığında olacak hale geldi. Spor mu, operasyon mu seçim size kalmış durumda.

Bacak estetiği

Bacak estetiği

Bacaklarınızın şeklini beğenmiyorsanız yoga ya da başka bir sporla bacaklarınızı şekillendirmeniz çok olasıydı. Ama bunu da üşenerek karşılayanlardansanız estetik cerrahi burada da kendini gösteriyor ve bacaklarınızdaki simetrik olmayan kısımları alarak size hayalini kurduğunuz bacak görselini hediye ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvırcık saçlara bakım nasıl yapılır? Kıvırcık saçlılara bakım önerileri