'Burada güvendeyim' dedi ve öldürüldü

John Lennon'un İlk kez yayımlanan tarihi röportaj fotoğrafları açık artırmayla satılacak

27 Ekim 2010, Çarşamba 11:36
A A
'Burada güvendeyim' dedi ve öldürüldü

John Lennon'un New York'ta öldürülmeden iki gün önce DJ Andy Peebles'a verdiği röportajda çekilen tarihi fotoğraflar ilk kez yayımlandı. Yanında eşi Yoko Ono ile Peebles'ın sorularını yanıtlayan Lennon, kendisini New York sokaklarında rahat ve güvende hissettiğini söyledi. İki gün sonra Mark Chapman, Lennon'u apartmanının önünde vurarak öldürdü.

Daily Mail’e konuşan ünlü DJ, röportajın radyoda yayınlandığı sırada Lennon'un öldürüldüğü haberinin geldiğini söyledi. Şu an Smooth isimli radyoda çalışan Peebles, "Röportaj bir saat olarak ayarlanmıştı. Ancak Lennon o kadar keyiflenmişti ki üç saat  20 dakika sürdü" dedi. Fotoğraflar 3 Kasım'da açık artırmayla satılacak.

SON RÖPORTAJ
John Lennon, DJ Andy Peebles’ın sorularından o kadar keyif aldı ki, 1 saat için planlanan röportaj       3 saat 20 dakika sürdü

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.