Burak Deniz hayranı olduğu kadını açıkladı! Didem duymasın

Oyuncu Burak Deniz (29), YouTube’da ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. “Bu isimlerden hangisiyle yemeğe çıkmak isterdin?” sorusunun şıklarında Paris Hilton’u görünce, “O benimle yemeğe çıkmak isterdi” dedi. 39 yaşındaki Paris Hilton, Instagram’da gördüğü Burak Deniz’i beğenmiş, bir Türk arkadaşı aracılığıyla tanışmak istediğini iletmişti. Öte yandan hayranı olduğu kadını da açıkladı.

17 Ekim 2020, Cumartesi 09:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burak Deniz, YouTube’daki ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programında ilginç açıklamalar yaptı. Bir dönem kulaklarının kepçe olduğunu düşünüp takıntı haline getirdiğini belirtti ve “Burun deliklerim de biraz büyük. Ama estetik olmayı aklımdan hiç geçirmedim” dedi.

Bir kızla en tuhaf buluşma anısını şöyle anlattı: “Konuşurken kızın burnundan sümük çıktı. Tuvalete gitti, bir daha da dönmedi.”

Burak Deniz, ‘O mu Bu mu?’ oyununda ‘Bu isimlerden hangisiyle yemeğe çıkmak isterdin?” sorusuna şıklarda Paris Hilton’ı görünce şu cevabı verdi...

Herhalde Paris benimle yemeğe çıkmak ister. Ama sosyal medyadan henüz takip etmiyor.

Burak Deniz, Fransız şarkıcı-oyuncu Marion Cotillard’a büyük hayranlık duyduğunu söyleyip “Onun için ağzım yüzüm akar” dedi. Program boyunca yeni aşk yaşamaya başladığı Didem Soydan’dan hiç söz etmedi.

Paris Hilton, Instagram’da fotoğrafını gördüğü Burak Deniz için “Öfkeli ama çok çekici” yorumunu yapmış, tanışmak istediğini iletmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Önceden hiç duymamıştık: Ünlülerin bebekleri için tercih ettiği 25 yeni nesil isim