Burak Özçivit Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayacak mı?

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Burak Özçivit'in Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayıp oynamayacağıyla ilgili muammaya son noktayı koydu

04 Ekim 2018, Perşembe 09:40
A A
'ÖNCE BABA SONRA OSMANGAZİ OLACAK'

'ÖNCE BABA SONRA OSMANGAZİ OLACAK'

TRT 1 dizisi Diriliş Ertuğrul'da Osman Gazi rolünü Burak Özçivit'in oynayıp oynamayacağı muamması son buldu. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşe yazısında Burak Özçivit ile yapım şirketi arasındaki pürüzlerin giderildiğini duyurdu. Ali Eyüboğlu, 'Önce Baba, Sonra Osmangazi Olacak' başlıklı yazısında şunları dile getirdi. 

PÜRÜZLER GİDERİLDİ

PÜRÜZLER GİDERİLDİ

Yeri gelmişken Burak Özçivit fanlarının ısrarla yanıt aradığı iki konuya da açıklık getireyim.

Tekden Film'le 'Diriliş Osman Gazi'yi oynaması için el sıkışan oyuncuyla, yapım şirketi arasındaki pürüzler önceki gün giderildi. Burak Özçivit, 'Diriliş'e, Ertuğrul dönemi bittikten sonra 'Diriliş Osman Gazi' olarak başlayacak.

TRT 1'in dizisiyle, eşi Fahriye Evcen hamileyken anlaşan Burak Özçivit, Allah kısmet ederse 'Diriliş Osman Gazi' başladığında baba olacak

- 2017-2018 sezonunda marka yüzü yaptığı Burak Özçivit'e 2.5 milyon TL ödeyen Altınyıldız, sözleşme yeniledi. Oyuncu, bu kez 3 milyon TL'ye anlaştığı Altınyıldız Classics’in yeni koleksiyonuna modellik yaptı.

 DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul'un 122. yeni bölümünün başlangıç tarihi ile ilgili yapımcı şirketten henüz bir açıklama gelmedi. 

  DİRİLİŞ ERTUĞRUL MU DİRİLİŞ OSMAN MI?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL MU DİRİLİŞ OSMAN MI?

 Diriliş Ertuğrul sezon finali ile birlikte yeni sezonda nasıl devam edeceği hayranlarının kafasında sürekli bir soru işareti olarak yer alıyordu. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ın dizisinin sezon finaline yaklaştığı günlerde yaptığı açıklama "Yeni sezonda Diriliş Osman olarak devam edecek" zannı uyandırmıştı. Fakat yeni sezon yayın tarihi yaklaştığı şu sıralarda yapımcılardan gelen açıklama bu soruya kesin cevabı vermiş oldu. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.