Burçların şans ve para durumu: 12-18 Haziran! Filiz Özkol yazdı

Posta Gazetesi yazarı astrolog Filiz Özkol, 17-23 Nisan haftası burçların şans ve para durumunu yazdı

12 Haziran 2021, Cumartesi 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

BOĞA: Bu hafta, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konularında isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için planlarınızı tüm gücünüzle uygulamaya başlayabilirsiniz.

İKİZLER: Güneş burcunuzda tutuldu. Duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracaksınız.

YENGEÇ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir hafta. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi net bir şekilde ortaya koymanın zamanı.

ASLAN: Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. İnandığınız konularda iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız.

BAŞAK: Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşk konusunda doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacağınız bir gün.

TERAZİ: Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları onun açısından da değerlendirmelisiniz. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Bu hafta evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz.

AKREP: Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzun farkındasınız. Olayları fazla derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek. Yaşam heyecanınız artıyor.

YAY: Güneş karşıt burcunuzda tutuldu. Birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gündesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda olmadığınızı unutmayın.

OĞLAK: Yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı size gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi işinize odaklamaya yönlendirmelisiniz. Bağlantıda olacağınız kişilere yakın davranmalısınız.

KOVA: İş birliğini sevmeniz çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel odaklıyor, başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde.

BALIK: Çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bu hafta sizi epey şaşırtan durumlar söz konusu olacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kazanmak için önce oynamak şart! İşte şanslı kuponlar...