Burçların şans ve para durumu: 20-26 Kasım haftası! Filiz Özkol yazdı

Posta Gazetesi yazarı astrolog Filiz Özkol, 20-26 Kasım haftası burçların şans ve para durumunu yazdı

20 Kasım 2021, Cumartesi 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Özgürlüğü savunmanıza rağmen çalışmalarınızda güçlü bir disiplin var. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmek sizi sinirli ve huzursuz yapıyor.

BOĞA: Günlük yaşantınızda sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacak

İKİZLER: Uzun süredir planladığınız atılımları kolayca gerçekleştirecek gücünüz var, farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız işlerde başarılı olacaksınız. İş ilişkileriniz uyumlu.

YENGEÇ: İnatçı tavırlarınızla çevrenizdeki kişileri kızdırmayın. Birlikte çalıştığınız kişilerin kurallara uymasını istiyor ve kitlesel bir başarı bekliyorsunuz. Detaycı yönünüz yüzünden yaptıkları işi beğenmeyebilirsiniz.

ASLAN: Çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli . Ama her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve disiplininizi bozmak istemiyorsunuz.

BAŞAK: Bu hafta sosyal kişiliğinizi sağlamlaştıran ve gücünü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Olası sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini alacaksınız.

TERAZİ: Duygularınızla mantık arasında dengeli yaşamaktan yanasınız. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin sizden çok farklı olması hayranlık uyandıracak. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir haftaya giriyorsunuz

AKREP: Disiplininiz güçlenirken rahat ortamları tercih edeceksiniz. Güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hareket ediyorsunuz.

YAY: Olumsuz olaylardan uzak kalmayı beceremiyorsunuz. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapıyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Gizliliğe ihtiyacınız var.

OĞLAK: Sakin yapınızın altında güçlü hedefleriniz var. Size sunulacak teklifleri olumlu bir şekilde değerlendirmeli ve sonuçlara mantıklı bir şekilde yaklaşmalısınız. Arkadaşlarınızın iş kapasitesi sizin için önemli.

KOVA: Maddi gereksinmelerinizi karşılayacak yeni alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Her alanda başarılı olmanıza rağmen tercihlerinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Bu hafta geçmiş hesapları yapabilirsiniz.

BALIK: İsteklerinizi, kimseyi rahatsız etmeden çözüyorsunuz. Satın alma duygunuzun yoğun olması nedeniyle sonradan kullanmayacağınız bir şey alabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçların şans ve para durumu: 13-19 Kasım haftası! Filiz Özkol yazdı