Burçların şans ve para durumu: 24-30 Temmuz haftası! Filiz Özkol yazdı

Posta Gazetesi yazarı astrolog Filiz Özkol, 24-30 Temmuz haftası burçların şans ve para durumunu yazdı

24 Temmuz 2021, Cumartesi 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Mücadelenizi doğru yapıyor ve taviz vermek istemiyorsunuz. Yönetilmekten nefret ettiğiniz için işinizi kusursuz yapmaya gayret ediyor ve başarılı oluyorsunuz. Bu hafta yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

BOĞA: Değişen şartların sizinle ilgisi yok Dengelerinizi korumak için kuralları siz koymalısınız. Çevrenizle iletişiminiz mükemmel gelişiyor. Sadece kaprislerinizi dengelemelisiniz. Farklı davranmak adına aşırılıklar yapmayın.

İKİZLER: Bilinçaltınız çok yoğun. Küçük detaylar size engel olmamalı. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal karmaşalardan uzak durun.

YENGEÇ: Kaldırmakta zorlanacağınız sorumlulukları yüklenmeniz yanlış. Bu hafta her türlü olayın altındaki problem gelip sizi bulabilir. Birçok zincirleme işi aynı anda yapmak isteyeceksiniz. Zamanlamada sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir dönemdesiniz.

BAŞAK: Yeni başlangıçlar ilginizi çekiyor ama bir türlü cesur olamıyorsunuz. Ufkunuzu genişletmelisiniz. Temkinli davrandığınızda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Sürpriz gelişmelerin avantajlarını kullanmalısınız.

TERAZİ: Bazen hisleriniz sizi yanlış yönlendiriyor. İsteklerinizdeki artış geçici duygulara neden olabilir. Bu hafta özellikle kendinize özgü davranışlar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlara dikkat edin, hatalara açıksınız.

AKREP: Aklınızı kullanmak için elinize fırsat geçiyor. Şansınızı denemelisiniz. Yaptığınız çalışmaların kazanca dönüşmesi an meselesi. Duygularınızı yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Çevrenizin sitemlerine hedef olabilirsiniz.

YAY: Şans oyunlarına ilginizin yoğun olduğu bir hafta. İşinizle ilgili geniş bir araştırma içinde olacaksınız. Yaşantınızla ilgili birçok detay gündeme gelecek ve çevrenizdeki koşullarını istediğiniz gibi kullanacaksınız.

OĞLAK: Kendinize güveniyorsunuz. Bu hafta çevrenizle aranızda gizli bir çatışma var. Sürekli çekişmeniz bunun kanıtı. Karşılıklı kişilik çatışmaları yaşadığınız kesin. Ortak çözüm bulmak için fazla çaba sarf etmenize gerek yok.

KOVA: Gelecekle ilgili güçlü hayalleriniz var. İsteklerinizin içinden doğru olanları seçmeli ve bir an önce yaşama geçirmek için çaba göstermelisiniz. Aklınız ve çevrenizin duyguları arasında kalmak istemiyorsanız ani kararlar almayın.

BALIK: Yeni atılımlarınız için uygun bir hafta. İlham veren Neptün'den olumlu destek alıyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirme çabası içinde olacak ve birçok çalışma yapacaksınız. Çevreyle ilişkilerinizde şansınız gün geçtikçe artıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçların şans ve para durumu: 3-9 Temmuz haftası! Filiz Özkol yazdı