Burcu açtı ağzını yumdu gözünü

Burcu açtı ağzını yumdu gözünü

İvana Sert'e sert çıkan Burcu Esmersoy 'Ben koca parasıyla yapılan alışverişten bahsetmiyorum. Alın teriyle kazanılan paradan bahsediyorum' dedi

10 Kasım 2010, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Esmersoy, İvana Sert’e taktı. Kolay para harcamadığını belirten Esmersoy, “Ben koca parasıyla yapılan alışverişten bahsetmiyorum. Alın teriyle kazanılan parayla yapılan alışverişten bahsediyorum” dedi

- ‘Burcu Esmersoy’la Hesaplı Alışveriş’ programının çekimini Starcity Alışveriş Merkezi’nde yapan ünlü spiker, hesaplı alışverişi iyi bildiğini söyledi.

- İnsanların İstinye Park’ı tercih etmelerine anlam veremediğini belirten Esmersoy, “Orası çok pahalı markaların olduğu bir yer. Sonuçta hepimiz belli gelir sahibi insanlarız. Başka yerden daha ucuza alabileceğimi bildiğim bir ayakkabıyı niye oradan alayım ki? Ben o parayı çok zor kazanıyorum” dedi.

- Esmersoy, alışveriş yapmayı çok sevdiğini ama parasını kolay kolay harcayamadığını vurguladı ve ardından lafı İvana Sert’e getirdi; “İvana Sert’in koca parasıyla yaptığı alışverişten bahsetmiyorum. Alın teriyle kazandığın parayla yaptığın alışverişten bahsediyorum” diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

MİLLİYET - CADDE

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi