Burcu Biricik: 'Galiba vizyona giremeyeceğiz' diye düşündük!

İnsanlar İkiye Ayrılır’ filminin galası yapıldı. Pınar Deniz, Burcu Biricik ve Aras Aydın’ın başrolde yer aldığı film, bugün vizyona giriyor. Galada tüm ekip kırmızı halıda basın karşısına çıktı.

10 Eylül 2021, Cuma 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrolü paylaştığı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ın galası dün akşam gerçekleşti. Filmin ekibi heyecanlarını davetlilerle paylaştı.

Galaya; Boran Kuzum, Melis Birkan, Sedef Avcı, Yiğit Kirazcı, Selen Uçer, Umut Kurt ve Elit Andaç Çam gibi ünlü isimler katıldı.

PINAR DENİZ: SİNEMALARI YALNIZ BIRAKMAYIN

PINAR DENİZ: SİNEMALARI YALNIZ BIRAKMAYIN

Kırmızı halıda gazetecilerin sorularına yanıt veren başrol oyuncularından Pınar Deniz, “Pandemi döneminde çektik filmi, seyirciyle buluşuyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Sinemaları ne olur yalnız bırakmayın” şeklinde konuştu.

BURCU BİRİCİK: BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ

BURCU BİRİCİK: BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ

Burcu Biricik, “Galiba vizyona giremeyeceğiz. Yalan olacak çektiğimiz film diye düşündük ama şu an burada galadayız. Bu bizi çok mutlu etti. Herkesi sinemalara bekliyoruz" sözleriyle, ilk etaptaki endişelerinden bahsetti.


Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; güzel oyuncu, “Bu film benim için şöyle bir önem taşıyor. Pandemi ilk çıktığında 'setleri durdurun, bir şey yapılması gerekiyor' diye paylaşım yapan ilk insanlardan birisiydim. Bu set bize pandemiyle birlikte nasıl hareket edip, nasıl çalışmamız gerektiğini öğretti" dedi.

"TÜM SEKTÖRE ÖRNEK OLDU"

"TÜM SEKTÖRE ÖRNEK OLDU"

Biricik, "O kadar güzel önlemler almışlardı ki. Bence tüm sektöre de örnek oldu. Şimdi de ilk vizyona giren filmiz. Seyirci olarak pandemiye rağmen nasıl hayatımıza devam edebileceğimizi öğreneceğiz" ifadelerini kullandı.

Oyuncu Yiğit Kirazcı, sevgilisi Pınar Deniz’i galada yalnız bırakmadı. Filmin başrol oyuncusu Aras Aydın ile aşk yaşayan Melis Birkan da filme destek için galaya gelmişti. İlişkilerinin güzel gittiği söyleyen Melis Birkan, galaları unuttuğunu, “Çok zorlandım. Unutmuşuz. Ama güzel geldi” sözleriyle anlattı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel ve Kerem Bürsin rekor kırdı