Burcu Çağrı ile anılan Emre Altuğ'un gizemli aşkı ortaya çıktı

Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları, “Benim o kişiyle hiçbir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” diyerek yalanlamıştı. Altuğ'un gizemli aşkı ortaya çıktı.

26 Mart 2021, Cuma 08:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski manken Burcu Çağrı ile dört yıldır birlikte oldukları iddia edilen Emre Altuğ, “Benim o kişiyle bir ilgim yok” yanıtını vermişti. Çağla Şikel’in eski eşi Emre Altuğ’un gizemli sevgilisinin kimliği belli oldu. Hürriyet'in haberine göre; magazin programlarında sık sık bahsedilen bu gizemli sevgili Nazlı Eker... Modellik yapan, TV dizilerinde rol alan Nazlı Eker, müzik dünyasına adım atmak için de stüdyoya girmiş. Eker'e en büyük desteği ise Emre Altuğ veriyormuş.

Burcu Çağrı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfasından manidar bir paylaşım yapmıştı. Emre Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 2002 yılında çıkardığı 'Çakra' albümünden 'Adam Gibi' şarkısının sözlerini eklemişti.

'HADİ SÖYLE GERÇEKLERİ'

'HADİ SÖYLE GERÇEKLERİ'

"Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında asla! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum..."

"Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri."

Ortaköy’deki bir motosiklet dükkanında görüntülenen Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler hatırlatılınca dikkat çeken bir açıklama yapmıştı.


50 yaşındaki şarkıcı ve oyuncunun, “Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” şeklindeki sözlerine Burcu Çağrı'nın ne diyeceği merak konusu olmuştu.


'YALANCI KONUMUNA DÜŞÜRÜLDÜM'

'YALANCI KONUMUNA DÜŞÜRÜLDÜM'

Burcu Çağrı'nın, Emre Altuğ ile arkadaş ortamında çekilen fotoğraflarını ve isimlerini taşıyan uçak biletlerini sosyal medya hesabından paylaşması dikkat çekti.


Eski manken, “Beni tanıyan ve seven yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim” mesajını yazdı.


'DÖRT YILDIR BİRLİKTEYDİK'

'DÖRT YILDIR BİRLİKTEYDİK'

Burcu Çağrı, daha önce yaptığı açıklamada, "Dört yıldır birlikteydik. Kimse ilişkimizi yok sayamaz. Bütün çevresi biliyordu. Fakat ayrıldık” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal medyada Burcu Çağrı, Altuğ'un eski eşi Çağla Şıkel'e benzetilmişti. 42 yaşındaki ünlü model, "Beni ilgilendiren bir konu değil" demişti.


Emre Altuğ, 2008 yılında manken Çağla Şıkel ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015'te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel'in, Uzay ve Kuzey adında iki oğlu bulunuyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öykü Karayel poşetlerle karnını gizledi