Burcu Erçil ve Volkan Babacan yeniden birlikte mi?

Geçen yaz nişanlanan ve Nisan ayında ani bir kararla yüzükleri atan Burcu Erçil ve Başakşehir'in milli kalecisi Volkan Babacan, katıldıkları davette yan yana görüldü

29 Mayıs 2017, Pazartesi 17:03
A A
Burcu Erçil ve Volkan Babacan yeniden birlikte mi?
Nuran-Cevdet Erçil’in kızı Burcu Erçil ile Başakşehir’in kalecisi Volkan Babacan’ın arkadaşlığı, geçen yıl aşka dönüşmüştü.

Milli yıldız, Ağustos 2016’da Burcu Erçil'e Göcek’te evlenme teklif etmiş, nişan yüzükleri takılmıştı.
 

YÜZÜĞÜ ATTI


Bu yaz evleneceklerdi. Düğün, Türkiye’nin Haziran’da Kosova ile oynayacağı maçtan sonra yapılacaktı. Ama Volkan Babacan’ın adı bir dedikoduya karıştı. Tepebaşı’ndaki Soho House’da kumral bir güzelle eğlendiği söylendi. Burcu Erçil bunu duyunca ilişkiye anında nokta koyup yüzüğü attı.
 

"SELAMLAŞIP KONUŞTUK"


Geçtiğimiz akşam düzenlenen bir davette Burcu Erçil ile Volkan Babacan’ı yan yana görenler, barışın sağlandığını, ilişkinin yeniden başladığını düşündü. Ama Burcu Erçil yakınlarına, “Yazılıp çizildiği gibi birbirimize dönmedik. Karşılaşınca selamlaşıp konuştuk, ortada barış yok” diyormuş. Volkan Babacan ve Burcu Erçil'i 'ihanet' ayırdı!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.