Burcu Esmersoy: Annemi ve babamı hiç affetmedim

8 aydır flört ettiği sevgilisi Berk Suyabatmaz ile 10 Nisan gecesi sade bir törenle nişanlanan sunucu Burcu Esmersoy, Hürriyet'ten Ayşe Arman'a verdiği röportajda ''Annemi de babamı da hiç affetmedim'' dedi

16 Nisan 2018, Pazartesi 09:00
A A

İşte Burcu Esmersoy  ile yapılan röportajdan öne çıkan bazı bölümler:

* 25 senedir çalışıyorum, kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Kadın-erkek eşitliğine inanmamakla suçlanabilecek en son kişiyim.

* Berk hayatımın aşkı. Yıllar boyu Berk'le birbirimiz için evrilmişiz. Birbirimizi beklemişiz. Müthiş bir aşk yaşıyoruz, tahtalara vur. Kelimelerle anlatabileceğim bir şey değil. Birbirinin gözünün içine bakarken aşktan alev alev yanan iki insanız.

* Önceki ilişkilerimiz bizi bu aşk için hazırlamış. Onlara teşekkür etmek lazım. 14 Mayıs'ta evleniyoruz.

''İLK KEZ BİR İNSANIN KARISI OLMAK İSTİYORUM''

''İLK KEZ BİR İNSANIN KARISI OLMAK İSTİYORUM''

* Berk için ölüyorum. İlk kez bir insanın karısı olmak istiyorum ben. Hayatımda ilk kez bir insanın çocuğunu doğurmak istiyorum.

* Benim başıma gelenlerden sonra bu kadın olmak zor. Kendimle gurur duyuyorum.

''12 SENE BOYUNCA ANNEMİZE 'TEYZE' DEDİK''

''12 SENE BOYUNCA ANNEMİZE 'TEYZE' DEDİK''

* Annemle babam, ben beş yaşındayken ayrılıyor. Babamın gölge ailesi var, o hayatına gidiyor. Annem de bir başkasıyla evleniyor. Ama eşinin ailesi çok muhafazakar. Daha önce evlenip boşandığını söylemiyor. Sanki iki kızı yokmuş gibi tanıtıyor kendini. Ve biz 12 sene boyunca annemize 'Teyze' diyerek büyüyoruz.

* Annemi de babamı da asla affetmedim.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.