Burcu Esmersoy evlilik teklifini reddetti: Sana aşık değilim evlenemem

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz haftalarda Tuna Aksu'dan romantik bir evlenme teklifi aldı

13 Aralık 2016, Salı 12:27
A A
Burcu Esmersoy, geçtiğimiz haftalarda Tuna Aksu’dan romantik bir evlenme teklifi aldı. Güzel sunucu, kurduğu bu cümleyle de Aksu’nun 25 bin liralık Trabzon setle yaptığı teklifini reddetti Daha önce başından bir evlilik geçen 40 yaşındaki güzeli, 1 yılı aşkın süredir aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Tuna Aksu, nikah masasına oturtmaya bir türlü razı edemiyor.

Ünlü işletmeci, geçtiğimiz haftalarda Burcu Esmersoy'a evlenme teklifinde bulundu. Yaklaşık 25 bin liralık Trabzon hasır setle aşkına evlenme teklif eden Tuna Aksu, Esmersoy'dan beklediği yanıtı alamadı.
 

EVLİLİK YOK AMA AŞK DEVAM


Sevgilisinin romantik evlenme teklifi karşısında neye uğradığını şaşıran Burcu Esmersoy'un Aksu'ya "Sana aşık değilim ve bu yüzden seninle evlenmeyi, hatta senden çocuk yapmayı dahi düşünmüyorum" dediği öğrenildi. Güzel sunucu, "İlişkimiz güzel gidiyor ve evlenmemize gerek yok" diyerek de Tuna Aksu'nun gönlünü almaya çalıştı.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.