Burcuna göre bir erkeği etkilemenin yolları

Aşık olduğunuzda gözünüz ondan başkasını görmüyor, hayalinizdeki erkeği etkilemenin yollarını arıyorsanız, ipuçları aslında burcunda saklı. Belki de hayatınızın aşkı olacak erkeği etkilemek için burcunun özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede kalbine giden yolu bulabilir, masallardaki gibi bir aşk yaşayabilirsiniz. O halde sizi daha fazla bekletmeden burcuna göre bir erkeği etkilemenin yollarından bahsedelim...

21 Eylül 2021, Salı 14:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCU ERKEĞİ

KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç burcu erkeği rekabetçidir. Onun için ilişkiler hep çekişmeli olmalı. Bu nedenle Koç burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız, onu kışkırtacak ve kıskandıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Enerjinizin üst seviyede olmasına da dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU ERKEĞİ

BOĞA BURCU ERKEĞİ

Boğa burcu erkeği için şık giyinen ve güvenilir kadınlar önemlidir. Sadakat Boğa burcu için kilit noktadır. Elbette Boğa burcu erkeğinin kalbine giden yol midesinden geçtiği için hamarat olmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği her ne kadar ilişkilerde kötü olsa da her daim merakını cezbeden biri ile karşılaşırsa onu bırakmayacaktır. Eğer bir İkizler erkeğini elde etmek istiyorsanız, onu meraklandırın. Ayrıca entelektüellik İkizler erkeğine en çekici gelen faktörlerdendir.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Yengeç için her şey bir yana ailesi bir yana. Ailevi değerlere önem verdiğini göstermelisin. Her Yengeç erkeği bir gün kendi ailesine sahip olmak ister, ona iyi bir anne olacağını kanıtla. Ailesine çok değer ver. Annesinin olağan üstü olduğunu söyle, muhteşem yemekler yap.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Bir Aslan erkeğinin ileride evinizin direği olmasını istiyorsanız, onu elde edebilmek için her daim takdir etmeli ve saygı göstermelisiniz. Siz de güçlü ve bakımına özen gösteren biri olmalısınız. Sonuçta Aslan erkekleri güçlü kadınlardan hoşlanır.

BAŞAK BURCU ERKEĞİ

BAŞAK BURCU ERKEĞİ

Başak burcu erkeği de kadını kadar titiz ve düzenlidir. Başak erkeğinden hoşlandıysanız, kesinlikle düzen üstadı olmalısınız. Ayrıca Başak erkekleri takdir edilmeyi de çok sever.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Terazi erkeğinin estetik kaygısı yüksektir. Bir Terazi erkeğini elde etmek istiyorsanız, bakımınıza ve giyiminize büyük özen göstermeniz gerekir.

AKREP BURCU ERKEĞİ

AKREP BURCU ERKEĞİ

Akrep burcu erkeği gizemli kadınlardan hoşlanır. Akrep erkeğini etkilemek için zor kadını oynamalısınız. Kıyafetlerinizde cüretkar parçalar da tercih edebilirsiniz.

YAY BURCU ERKEĞİ

YAY BURCU ERKEĞİ

Yay burcu gezmeyi ve keşfetmeyi sever. Yay burcu erkeğini elde edebilmek için daha fazla seyahat etmeli ya da ona seyahat etmeyi ne kadar sevdiğinizi aşılamalısınız. Bunun yanı sıra yabancı dil bilmeniz de size Yay erkeği karşısında artı puan kazandıracaktır.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Oğlak burcu erkeği gelenekseldir ve bu dünyaya kariyer için gelmiştir. Bu nedenle bir Oğlak erkeğini etkilemek için iş güç sahibi olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra sorumluluk sahibiyseniz bir anda karşınıza yüzükle gelecektir.

KOVA BURCU ERKEĞİ

KOVA BURCU ERKEĞİ

Kova burcu erkeği, toplumsal konulara büyük hassasiyet gösterir. Kova burcunu etkilemek için sosyal sorumluluk projelerine katılabilirsiniz. Kova burcu ayrıca onu anlayan biriyle sevgili olmak isteyecektir. Bu nedenle onu etkilemek için öncelikle onun arkadaşı olmalısınız.

BALIK BURCU ERKEĞİ

BALIK BURCU ERKEĞİ

Balık erkeğini etkilemek için onu organize etmeyi bilmelisiniz. Fedakar olmalı, romantiklik seviyenizi üst düzeye taşımalısınız. Balık erkekleri evcimendir. Kalbine girerseniz, sizi bir daha oradan çıkarmayacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sizden boşanmayı planladığını gösteren 8 erken işaret