Burhan Şeşen: Çok çaresiziz be oğlum

Grup Gündoğarken üyesi müzisyen Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen, 26 yaşında hayatını kaybetmişti. Ölümünün 10'uncu yılında Burhan Şeşen oğlu için duygusal bir yazı kaleme aldı

27 Kasım 2018, Salı 11:44
A A
Burhan Şeşen: Çok çaresiziz be oğlum

Burhan Şeşen'in oğlu için yazdığı o yazı...

"10 sene olmuş be Serhoş... Dile kolay... Yazıyla da rakamla da on sene... Senin eksikliğini değil boşluğunu her birimiz ayrı ayrı doldurmaya çalışıyoruz... Biz seni çok özledik ve de çok çaresiziz be oğlum ölüm karşısında. Keşke sıralı olsaydı bu gidişler. O zaman çok daha katlanılır olurdu belki. Ama elimizden bir şey gelmez. Belki de hayatın sırrı bu... Bilemeyiz ki. Öte alem var mı yok mu bilemem bilmek de istemem açıkçası. Ama bir umut her zaman var değil mi? Umudun sadece gelecekle ilgili olduğunu sananlar bence yanılıyorlar. Ben seninle yaşadıklarım sayesinde insanlık adına hala umut taşıyabiliyorum mesela... Sen doğduysan ve de 26 sene yaşadıysan senin gibi insanların da aramıza katılma ihtimali var demektir...İşte bu umut beni ayakta tutan... O güzel yanaklarından öpüyorum?"

BURHAN ŞEŞEN'İN OĞLU NEDEN ÖLDÜ?

Serhan Şeşen, 5 Aralık'ta yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yanlış teşhis sonucu hayatını kaybetti.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.