Büşra Cebe, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfer oldu

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a genç oyuncu Büşra Cebe transfer oldu

15 Mart 2018, Perşembe 09:19 Son Güncelleme:
A A

Oyuncu Büşra Cebe, başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine dahil oldu. 

Büşra Cebe, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da kimliksiz bir ajana hayat veriyor.

Diziye dahil olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Büşra Cebe, "Mükemmel bir kadro ile çalışma fırsatı yakaladım. Böylesine güzel bir bütünün parçası olmaktan inanılmaz mutlu ve gururluyum. Siz gerekenleri yaparsanız başarı mutlaka yolunuza açılan bir kapı olacaktır" dedi.

Büşra Cebe, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun.

18 yaşında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı BELTEK diksiyon-sunuculuk-spikerlik kursunu birincilikle tamamladıktan sonra TRT Belgeselde 'Aktüel Fuar Zamanı' isimli programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Fuar Zamanı programıyla ekranlara merhaba diyen genç sunucu aldığı ekonomi eğitimlerinden sonra uluslararası fuarlarda Türkiye'nin ileri gelen birçok işadamıyla sayısız röportaj yapmıştır.

TRT'nin duayen isimlerinden aralıksız bir yıl boyunca özel ders alan genç sunucu İngiltere'de 6 ay süren eğitimiyle iletişim koçluğu sertifikasını almıştır.

On ayrı kompozisyon ve şiir yarışmalarında Türkiye birinciliği alarak sunuculuk unvanının yanına yazarlık unvanını da eklemiştir.

En son yer aldığı proje 'TRT Okul'da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan programın sunuculuğudur.

Genç yaşına rağmen 'TRT Okul' programında başarılı canlı yayın performansı ve yüksek enerjisiyle tüm izleyicilerine kendini sevdirmiştir.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (28 Ocak 2020)