Kylie Jenner ve Travis Scott ilişkilerine ara verdi

Kylie Jenner ve sevgilisi Travis Scott'ın ayrıldığı iddia edildi. İlişkileri bir süredir sallantıda olan çift yollarını sonsuza dek mi ayırdı? İşte dünya magazinine bomba gibi düşen haberi detayları...

02 Ekim 2019, Çarşamba 10:50
A A

Kylie Jenner ve Travis Scott ilişkisinin üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda Travis Scott'ın Kylie'yi aldattığı haberleri basına yansımış ancak ikili bu haberleri yalanlarcasına aşk dolu pozlar vermeye devam etmişlerdi.


İkilinin basının karşısında birlikte verdikleri bu son poz ağustos sonu yapılan Travis Scott'ın Netflix belgeseli 'Look Mom, I Can Fly'ın galasındaydı.

Jenner ve Scott 2017'de Coachella Festivali'nde tanışmış, birkaç aylık birlikteliğin ardından da Kylie'nin hamile olduğu haberi gelmişti.


İkili evlenmedi ancak kızları Stormi'yi birlikte büyütüyorlardı. Sosyal medya paylaşımlarında ve katıldıkları davetlerde sürekli dudak dudağa olan çiftin arasına bu senenin kış aylarından itibaren bir soğukluk girmeye başlamıştı.

İlişkisinde çalkantılar yaşayan Kylie bir yandan da Forbes tarafından dünyanın en zengin genç insanı seçilmiş, yaptığı girişimlerin meyvesini yemeye ve servetine servet katmaya devam ediyordu.


Bu süreçte zorlanan Kylie en yakın arkadaşı Jordyn Wood'un adı ablası Khloe Kardashian'ın sevgilisi Tristan Thompson'la yakalanmasıyla büyük bir yara almıştı. Kylie bu şoku atlatamadan Travis Scott'ın kendisini aldattığı iddialarıyla bir darbe daha aldı.

İkili tüm bu olup bitenlere rağmen aşk pozları vermeye devam etseler de aralarının limoni olduğu ve ayrılığa yakın oldukları herkesin dilindeydi.


Beklenen ayrılık haberi dün geldi. Ancak Jenner ve Scott'ın yakınlarından gelen bu fısıltı çiftin ipleri tamamen koparmadığını, ilişkilerine ara vermeye ve nadasa almaya karar verdiklerini söylüyordu.


Gelecek günler ne getirir bilinmez ama gelen dedikodulara göre şu anda Kylie Jenner'ın da Travis Scott'ın da ilişki durumu 'bekar' olarak görünüyormuş...

Sıradaki haber yükleniyor...