Büyük beden olmanın tadını çıkarabileceğiniz 9 kıyafet hilesi

Büyük beden kadınlar nasıl giyinmeli? Bu sorunun bir cevabı yok. Eğer 'zayıf kadınlar nasıl giyinmeli?' diye bir soru sorulmuyorsa, 'Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?' sorusu da anlamını yitiriyor. Göbekli kadınlar nasıl giyinmeli? Gibi sorular ise bir tık daha geçerli olabilir zira burada saklamak istedikleri detaylar ortaya çıkıyor? Eğer saklamak istediğiniz kilolarınız varsa, bu soruya kulak asabilirsiniz. Büyük beden kadınların daha zayıf giyinmesi için çok sayıda tüyo var. İşte daha ince görünmek isteyen büyük beden kadınlar nasıl giyinebilir? Sorusunun cevabı!

16 Haziran 2020, Salı 17:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Belinize gömlek bağlayın

Belinize gömlek bağlayın

Eğer bel çevrenizdeki yağların göze batmasını istemiyorsanız, belinize bağlayacağınız ince bir gömlek hem göbeğinizi hem yanlarınızı kapatacaktır. Yaz aylarında belinize bağlayacağınız parçanın gömlek olmasına dikkat edin, hırka vb. parçalar terlemenize yol açar.

Büyük sırt çantaları kullanın

Büyük sırt çantaları kullanın

Büyük sırt çantaları kullanmak, size sınırsız hareket alanı sağlar. Görünmenizi istemediğiniz yere sırt çantanızı denk getirerek istenmeyen kiloları saklayabilirsiniz.

Belden oturan elbiseler tercih edin

Belden oturan elbiseler tercih edin

Belden oturan elbiseler, vücudunuzun en ince yeri olan belinizi saracağı için daha ince görünürsünüz.

Siyahı değerlendirin

Siyahı değerlendirin

Elbette sevdiğiniz cıvıl cıvıl renkleri giymekten çekinmeyin ancak o gün daha ince görünmek istiyorsanız siyah en şık tercih.

Tişört kollarını uzatın

Tişört kollarını uzatın

Tişörtlerinizin kollarını biraz uzun kullanırsanız, kollarınızdaki istenmeyen kiloları kapatabilirsiniz.

Büyük desenler tercih edin

Büyük desenler tercih edin

Küçük desenli elbiseler göz ilüzyonu yaratarak desenlerin iki katı fazla yer kapladığı yanılgısına neden olur. Bu nedenle büyük desenler her zaman daha iyi bir seçenektir.

Baharda ideal

Baharda ideal

İçinize göbek açıklığınızı gösteren bir crop top giyip üstüne oversized bir dış giyim ürünü geçirirseniz, hem göbeğinizi açacak kadar özgüvenli görünür hem de fazlalıkların toplandığı yanlarınızı kapatmış olursunuz.

Topuklu ayakkabılara şans verin

Topuklu ayakkabılara şans verin

Topuklu ayakkabıların direkt olarak boy uzattığı artık herkes tarafından biliniyor. Topuklu ayakkabılarla her zaman daha uzun ve zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Diz üstü giyin

Diz üstü giyin

Diz üstü elbiseler hem daha genç ve fresh görünüm sağlar, hem de bele oturan elbiseler hilesinde olduğu gibi dikkatleri bacaklarınızdaki en ince noktaya çeker.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gözlerimiz kalp kalp: Instagram'da bu hafta dibimizi düşüren 22 şey