Çağla ve Emre ayrıldı mı?

Şarkıcı Emre Altuğ'un 2008 yılında evlendiği manken eşi Çağla Şıkel'den ayrıldığı iddia edildi. Altuğ, haberlere önce Twitter üzerinden yanıt verdi sonra basın açıklaması yaptı

02 Şubat 2013, Cumartesi 14:39
A A

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ sayfasına "Bugün çıkan ayrılık haberleri yalandır. Başka da bir şey yazmaya gerek duymuyorum. Haberlere inanıp yorum yapmamanızı rica ederim. sevgiyle..." notunu düştü.

Çağla Şıkel ise iddialara şöyle yanıt verdi:  "Öyle bir şey yok. Kim yapıyor bu haberleri, nerelerinden uyduruyorlar?"     

BASIN AÇIKLAMASI GELDİ

“Evlerini ayırdılar. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel Altuğ  cephesinde sular durulmuyor” başlıklı haberlerin ardından ünlü çift bir de basın açıklaması yaptı

Altuğ çifti konuyla alakalı; “ Asılsız çıkan haberlerin nasıl, neden çıktığı konusunda hiçbir fikrimiz yok.  Bizim tek doğrumuz mutlu bir aile olmamız ve bu mutlu birliktelikten var olan mutluluğumuzun simgeleri çocuklarımız. Kimsenin gerçek anlamda yaşadığımız mutlu aile olma durumumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz dedi.

Altuğ ailesi  çıkan haberler konusunda 9 Şubat 2013 Cumartesi günü Marmara Forum’da gerçekleşecek olan dev Emre Altuğ Sevgililer Günü konserine  Çağla Şıkel Altuğ’un  KAÇUV’lu (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) çocuklara destek olmak için  katılmasını işaret ederek  sevgililer gününde  aynı projede  yer almamızda haberlerin asılsız olduğunun kanıtıdır" dedi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.