Camdaki Kız’da Feride yine yaptı yapacağını! Sosyal medyadan yorum yağdı

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi 'Camdaki Kız', 9 Eylül Perşembe akşamı ikinci sezonuyla ekranlara geri döndü. 10’uncu bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan dizide; Nalan’ın yeni evine gitmesi ve yaşadığı korkular öne çıktı. Öte yandan Sedat’ın davranışları ve Feride’nin yaptığı baskılar sosyal medyada gündem oldu.

10 Eylül 2021, Cuma 01:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Perşembe akşamları yayınlanan ve Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız, 9 Eylül akşamı 10’uncu bölümüyle ekranlara geldi. Sedat’la evlenen ve yeni hayatına alışmaya çalışan Nalan’ın korkuları dikkat çekerken; Feride’nin kızına ve damadına yaptığı baskı geceye damga vurdu.

CANA'NIN DÜĞÜN HEDİYESİ

CANA'NIN DÜĞÜN HEDİYESİ

Camdaki Kız dizisinin son bölümünde; hayatlarını birleştiren Sedat ve Nalan; düğün sabahı aile kahvaltısına katıldı. Otelden ayrılırken Hayri’nin tuvalette bulduğu bileklik ise Koroğlu Ailesi’ne geri iletildi. Bilekliği kendi tuvalete atan Nalan, ailesine karşı durumu toparladı.

"BABA" KRİZİ

"BABA" KRİZİ

Eve döndüklerinde Nalan ve kayınpederi Rafet Bey arasında ‘baba’ krizi çıktı. Gelininin kendisine ‘Rafet bey değil Rafet baba demesini isteyen Koroğlu, kızdığını gizlemek için işi şakaya vurdu. Bu tavra üzülen Nalan ise soluğu Muzo’nun yanında alarak onunla dertleşti.

GÜLCİHAN, SEDAT'I UYARDI

GÜLCİHAN, SEDAT'I UYARDI

Bu arada oğlunu yalnız yakalayan ve Cana ile tuvalet kaçamağının hesabını soran Gülcihan, Sedat’a demediğini bırakmadı. Oğlunu bunun tekrarı olmaması konusunda tembihleyen Gülcihan, tam Sedat’ın tırnaklarını keserken Nalan içeri girdi. Şaşıran Nalan, istemese de bikini almak için alışverişe gitti.

EL ELE PARTİYE GİTTİLER

EL ELE PARTİYE GİTTİLER

Annesi ile yıllar önce bikini, mayo konusunda yaşadığı krizi hatırlayan Nalan, istemese de Billur’un desteğiyle alışverişini yaptı ve eşiyle partiye gitti. Partide Sedat’ın arkadaşlarıyla tanışan Nalan, denize girmek istemedi.

Sedat’ın kendi kafasına göre takılması üzerine yalnız kalan Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Tam da o anda partiye gelen Cana ise her zamanki gibi Nalan’ın üzerine gitti.

NALAN'IN DERT ORTAĞI MUZO

NALAN'IN DERT ORTAĞI MUZO

Buna daha fazla dayanamayan Nalan ise tuvalete gittiğinde kendisi için söylenenleri duyunca bir hayli üzüldü. Gece sonu eve dönen yeni evli çifti Gülcihan karşılarken; sarhoş Sedat’la ilgilenmek Nalan’a düştü. Kocası uyuyunca aşağıya inen Nalan bu sırada Muzo ile dertleşti.

Her şeyi ayarlayan Muzaffer ise gitmeye karar verdi. Evi terk etme kararını herkesten gizleyen Muzo, gece Cavit amcasıyla buluştu. Ona da sıkıldığı için gideceğini söyledi. Ancak Muzo’nun bir şeyler gizlediğini düşünen Cavit, Gülcihan’ı arayarak konuşmak için çağırdı.

FERİDE'DEN NALAN'A BASKI

FERİDE'DEN NALAN'A BASKI

Sabah Sedat’ı da alıp annesi ve babasına kahvaltıya giden Nalan ise evine gelmenin mutluluğunu yaşarken; Sedat’ın “İki gecedir kafamı kaldıramıyorum” demesiyle Feride durumu anladı. Nalan’ı mutfağa çekip kocasıyla birlikte olması gerektiğini tembihleyen Feride, son sahnede yapacağını yaptı.

SEDAT'I KENARA ÇEKTİ

SEDAT'I KENARA ÇEKTİ

Sedat’ı bir bahaneyle yanına çağıran Feride, Nalan’ı saf ve temiz yetiştirdiklerini söyledi. Sedat ise Nalan’ın tedirgin olduğunu fark ettiğini bu nedenle onu ürkütmek istemediğini anlattı. Bunun üzerine Feride ona karşı çıkarak; bunu ne olursa olsun çözmeleri gerektiğini ısrarla vurguladı.

NALAN'IN ZOR ANI

NALAN'IN ZOR ANI

Tam bu anda Nalan ve babası ikilinin konuştuklarını duydu. Nalan’ın gözleri dolu dolu ‘anne’ diyerek; Feride Hanım’a sitem etti. Feride’nin bu baskısına sosyal medyadan yorum yağdı.

İşte o yorumlardan bazıları... 

  • "İlk defa Sedat'a helal dedim. 'Yani böyle bir şey için Nalan'ı zorlayamam' dedi. Yazık kız nasıl utandı. Ah Nalan'ım ah"
  • "Bir sezon kıza su içirmedi, korse giydirdi Nalan'a bir şey olmasın diye. Şimdi de neden olmadı diye baskı yapıyor. Ah Feride ah düş yakasından"
  • "Ay Feride gerçekten pes doğrusu sana. Kızı daha nasıl rezil edeceksin acaba?
  • "Feride'nin saçını başını yolmak istiyorum", "Olay nerelere geldi", "Sedat'ın tek iyi yönü Nalan'a olan hoşgörüsü"
  • "Sinirden resmen titriyorum. Kızın hayatını mahvetmiş hala el alem ne der diyor. Allah'ım sana geliyorum"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Barış Murat Yağcı'dan Survivor All Star 2022 ile ilgili flaş açıklama