Can Bonomo ile Öykü Karayel denizde aşka geldi

2018 yılında nikah masasına oturan Can Bonomo ile Öykü Karayel, iki ay önce bebekleri Roman’ı kucaklarına almıştı. Çeşme tatiline devam eden ünlü çiftin denizdeki romantizmi objektiflere yansıdı./DENİZ BOY

22 Temmuz 2021, Perşembe 07:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Can Bonomo eşi Öykü Karayel Çeşme tatillerine devam ediyorlar. Önceki gün bir beach'te deniz giren ikili dalgaların kendilerine çarpması ile ilginç kareler ortaya çıktı.


Can Bonomo, bir ara dalgaların arasında eşi Karayel’i havaya kaldırdı. Denizde aşk dolu dakikalar geçiren çiftin bu halleri objektiflere yansıdı.

kili, geçtiğimiz günlerde minik oğulları Roman ile birlikte özel bir beach'te görüntülendi. Öğle saatlerinde arkadaşları ile buluşan Karayel ile Bonomo, hemen bebeklerini denize soktu ve on dakika Roman'la vakti geçirdiler.


Halinden oldukça memnun görünen Roman, bir ara annesinin kucağında babasına bakarak gülümsemesi objektiflere yansıdı.


30 yaşındaki Öykü Karayel, eşi Can Bonomo ve kucaklarında oğulları ile arkadaşlarına poz verdikten sonra locasına geçti.

Daha önce baba olma hissiyatıyla ilgili, "Çok başka bir duygu... " diyen 34 yaşındaki şarkıcı, kısa bir yüzüşün ardından ailesinin yanına döndü.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Başak, İkizler, Aslan ve diğer burç yorumları