Can Yaman ile Diletta Leotta ilişkisinde kriz mi var?

Reklam çekimi için gittiği İtalya'da aşkı bulan Can Yaman, güzel spiker Diletta Leotta ile bir süredir aşk yaşıyor. Aşklarını sosyal medyaya da döken çiftin evleneceği konuşuluyordu. Ancak Can Yaman'dan gelen beklenmedik bir hareket kafaları karıştırdı

17 Nisan 2021, Cumartesi 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İtalyan spiker ve sunucu Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman, evlilik yolunda ilk adımını atarak geçtiğimiz aylarda sevgilisine evlilik teklifi etmişti.

Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..." yazılı İtalyanca teklifi o dönem büyük ilgi görmüştü.

Can Yaman'la sevgili olan Diletta Leotta’nın sosyal medya sayfasından ev halini paylaştığı fotoğrafta, parmağındaki alyans dikkat çekmişti .

Çift, birkaç gün önce de yeni taşındıkları evde ilk pozlarını verişti. Evlenmeleri beklenen çiftten sürpriz bir haber geldi. Can Yaman'dan beklenmedik bir hareket geldi.

Can Yaman, aktif olarak kullandığı Instagram hesabını kapattı. Bir süredir hem reklam hem de Sandokan adlı dizi projesi için İtalya'da bulunan Yaman'ın bu hamlesi hayranlarını şaşırttı.

Henüz hesabını askıya mı aldığı yoksa tamamen mi kapattığı bilinmeyen oyuncunun; evlilik teklif ettiği ve aynı evde yaşamaya başladığı sevgilisi Diletta Leotta'nın da doktor arkadaşıyla baş başa kutlama yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaşması da gözden kaçmadı.

Can Yaman'ın hesabını kapatıp; Diletta Leotta'nın da baş başa kutlama yapması çiftin ayrıldığı dedikodusunu da beraberinde getirdi. Taraflardan konuyla ilişkin henüz açıklama gelmedi.

Can Yaman'ın, ocak ayında ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İtalyan magazin dergisi Chi, çiftin bir mekanda baş başa romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak, sürpriz aşkı belgelemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğlu Karan, şimdiden fenomen...