Canavar anne!

Canavar anne!

Avustralya'da 8 çocuğun bıçakla öldürüldüğü olayla ilgili ilk tutuklama gerçekleşti. Öldürülen 7 çocuğun annesi cinayetten tutuklandı

20 Aralık 2014, Cumartesi 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cairns polis dedektifi müfettiş Bruno Asnicar, boynundan ve göğsünden yaralı olarak hastaneye kaldırılan 37 yaşındaki kadının uyanık ve anlaşılır bir şekilde polise konuştuğunu açıkladı. Cinayetten tutuklanan kadının ismini açıklamayan polis, kadının yaşını daha önce 34 olarak açıklamıştı.

Detektif Asnicar, "Bir kaç çocuğun annesi olan 37 yaşındaki anne dün gece tutuklandı ve şu anda da Cairns Base hastanesinde polis gözetimi altında" dedi.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer24862","24862","201412","24862-230282.jpg","1", "0","8 çocuk bıçaklanarak öldürüldü!");

Cairns kentinde bir evde Cuma sabahı bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan çocukların evden otopsi için çıkartıldığını aktaran Asnicar, polisin artık cinayetle ilgili kimseyi aramadığını toplumun güvende olduğunu söyledi.

Cairns polisi, ölen çocukların otopsisinin bugün yapılacağını, ölen çocukların 7’sinin kardeş diğer çocuğun ise tutuklanan annenin yeğeni olduğunu ve evde bıçak gibi farklı cinayet aletlerinin de bulunduğunu açıkladı.

Yaşanan kanlı olaydan etkilenenlere danışmanlık hizmeti verileceğini duyuran polis yetkilileri cinayetten tutuklanan annenin, cinayeti neden işlediği ile ilgi bilgi vermedi.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER KKTC'de orman yangını kontrol altında