Canavar anne 7 bebeğini öldürüp...

Dünya, ABD'nin Utah eyaletine bağlı Pleasant Grove kasabasında 39 yaşındaki Megan Huntsman adlı kadının son 10 yıl içinde doğurduğu yedi bebeğini öldürüp, cesetlerini eski evinin garajında kutular içinde sakladığı haberiyle sarsıldı. 2005 yılında da Almanya'da bir annenin, 9 çocuğunu öldürüp saksılara gömdüğü ortaya çıkmıştı

14 Nisan 2014, Pazartesi 11:07
A A

Tüyler ürperten olay, kadının eski eşinin evine dönerek temizlik yapmaya başlaması ile ortaya çıktı. En büyüğü 19, en küçüğü 13 yaşında 3 çocuk annesi olan Megan Huntsman’ın, son 10 yılda doğurduğu 7 bebeğini öldürdükten sonra 2011 yılına kadar yaşadığı eski evinin garajına karton kutular içinde sakladığı belirlendi.

Utah eyalet polisinin açıklamalarına göre, garajda temizlik yapan Megan Huntsman’ın eski eşi Darren West, garajdaki bir kutudan kötü kokular gelmesi üzerine, yanında kendisine temizlik için yardımcı olan bir başka kişi ile birlikte kutuyu açtı. Kutu içinde bebek iskeleti ile karşılaşan West, polisi arayarak durumu bildirdi.

Gelen polisler ilk bebek iskeletini saptadıktan sonra arama izni alarak tüm evi ve garajı aradı. Polis, garajda karton kutular içine yerleştirilmiş 6 bebek cesedi daha buldu. Yakalanarak gözaltına alınan ve kısa süre sonra tutuklanan Megan Huntsman ile ilgili soruşturma ve araştırmanın kapsamlı sürdürüldüğü belirtildi. (DHA)

BU DA ALMAN CANAVAR ANNE: SAKSILARDAN BEBEK CESETLERİ ÇIKMIŞTI

Almanya'da da yıllar önce benzer bir vaka yaşanmış; dünyaya getirdiği 13 çocuğundan dokuzunu öldürüp cesetleri bahçesindeki saksılara ve kullanılmayan akvaryuma saklayan anneye mahkeme 2006 yılında 15 sene hapis cezası vermişti

Savcılık 9 çocuğunu öldürdüğü gerekçesi ile 40 yaşındaki Sabine Hilschenz hakkında ömür boyu hapis isterken, savunma avukatı ise müvekilinin sadece bir çocuğunu öldürdüğünün sabit olduğunu ve bu nedenle de en fazla 3 yıl altı ay hapis ile cezalandırılması gerektiğini savunmuştu. Sabine Hilschenz, 1992 ile 1998 yılları arasında dünyaya 13 çocuk getirdi. Sürekli alkol alan ve doğum sırasında da alkollü olduğu için öldürdüğü çocuklarını hatırlayamayan Sabine Hilschenz'in evinin bahçesinde 2005 yılının temmuz ayı sonunda arama yapan polis, saksılarda ve kullanılmayan eski bir akvaryumda bebek kemikleri bulmuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.