Caner'den Şükran'a büyük jest! 007...

Caner'den Şükran'a büyük jest! 007...

Futbolcu Caner Erkin’in Şükran Ovalı’ya jestleri bitmiyor. Bu sefer eşine fiyatı 2,5 milyon TL olan James Bond’un efsane otomobili Aston Martin DB11 aldı

18 Eylül 2017, Pazartesi 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Caner Erkin'den eşi Şükran Ovalı'ya lüks jest... Beşiktaşlı futbolcu, ülkemizde Mustafa Ceceli ve Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan'da bulunan James Bond'un efsane otomobili Aston Martin DB11'i eşi Şükran Ovalı'ya hediye etti. Beşiktaş'ta top koşturan Erkin bu özel araç için de kesenin ağzını açtı. 
 

ARACA ÖZEL PLAKA 

 
Lüks aracın içine ekstra donanım ekleyen futbolcunun hediyesinin fiyatının yaklaşık 650 bin euro (2,5 milyon TL) değerinde olduğu öğrenildi. Aracın plakasını özel yaptıran Erkin, ‘RAN' yaptırarak garajındaki araçların plaka geleneğini bozmadı. Ovalı'nın ise hediye karşısında bir hayli mutlu olduğu öğrenildi. 


CANER ERKİN'İN AYLIK KAZANCI...


Öte yandan Caner Erkin'in geçen yıl yollarını ayırdığı sunucu Asena Erkin'le olaylı nafaka davası sürüyor. Davanın yeni duruşması perşembe günü İstanbul 12. Aile Mahkemesi’nde görülecek. Duruşma öncesi Caner Erkin dava dosyasına gelir beyanı sundu. Duymayan Kalmasın'ın özel haberine göre mahkemeye sunulan mali ve sosyal durum tespit tutanağında en çok kazanan futbolcular arasında olan Caner Erkin, aylık net kazancının borç ödemeleri düşüldükten sonra sadece aylık 35 bin TL olduğunu açıkladı.

Emirgan’da 12 bin TL’ye kira ödediği bir evde yaşadığını ifade eden Caner Erkin aynı evde eşine, çocuğuna ve anne babasına bakmakla yükümlü olduğunu ifade etti. Oğlunun velayeti annesi Asena Atalay'da olan ve anne babasıyla değil, geçen ocak ayından beri evli olduğu Şükran Ovalı'yla yaşayan Caner Erkin'in bu beyanı şaşırttı. Ayrıca lise mezunu olduğunu söyleyen Erkin, Şişli, Ayvalık ve Balıkesir’de gayrimenkulleri olduğu ve bunların ve milyon dolar değerindeki 2015 model Porcshe, 2014 model ve 2015 model Mercedes marka 3 adet lüks otomobilinin üzerinde de ihtiyati tedbir kararı olduğunu hatırlattı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kanye boşanmak için Kim'den ne istiyor?