Caner Erkin ve Şükran Ovalı evlendi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı sade bir törenle İtalya'nın başkenti Roma'da evlendi

02 Ocak 2017, Pazartesi 18:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı, İtalya’nın başkenti Roma’da evlendi. Çift evliliklerini Caner Erkin’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Caner, fotoğrafa "Dünyanın en mutlu erkeği benim" notunu düştü. 

DAHA ÖNCE İPTAL ETMİŞTİ

DAHA ÖNCE İPTAL ETMİŞTİ

Şükran Ovalı ve Caner Erkin 2 Ocak 2017'de İtalya'da evlenmek için yasal başvuruyu yapmıştı ama ani bir kararla nikâhı iptal etmişti.Düğün yeri ve davetli sayısı gibi konularda uzlaşamayan Ovalı ile Erkin, düğünü yine Roma'da yapmak üzere ileri bir tarihe erteleme kararı almışlardı. 

BOĞAZDA EVLİLİK TEKLİFİ

BOĞAZDA EVLİLİK TEKLİFİ

Caner Erkin kiraladığı özel bir tekneyle Şükran Ovalı'yı Boğaz'da romantik bir tura çıkarıp evlilik teklif etmişti. Caner Erkin, evlilik teklifini üç karatlık tektaş yüzükle yapmıştı. 

OĞLUNDAN İZİN ÇIKTI

OĞLUNDAN İZİN ÇIKTI

Caner Erkin'in oğlu Çınar Şükran Ovalı'yı çok sevmiş, güzel vakit geçirmişti.Pedagog eşliğinde Şükran Ovalı'yı oğluyla tanıştıran Caner Erkin 'Oğlum Çınar Şükran'la beraber olduğumu ve onunla evleneceğimi biliyor. Artık evliliğimizin önünde hiçbir engel kalmadı.'demişti. 

BU İKİNCİ EVLİLİĞİ

BU İKİNCİ EVLİLİĞİ

Ünlü futbolcu daha önce Asena Atalay ile evliydi. Ocak 2016 'da boşanan çiftin Çınar adında bir de oğulları vardı. 6 Yıl süren evliliğin boşanma davası ise sadece 5 dakika sürmüştü. 

BOŞANMA HEDİYESİ 2 MİLYONLUK CİP

BOŞANMA HEDİYESİ 2 MİLYONLUK CİP

Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'a boşanma hediyesi olarak 2 milyon 700 bin liralık cip hediye etmişti. Bu olay günlerce magazin gündeminde yer almıştı. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Özerk: Sosyal medya olmasa çocuk yapmazlar