Caner Karaloğlu villasında 150 kişilik parti düzenledi!

İş insanı Caner Karaloğlu, pandemi döneminde 150 kişiyle doğum günü partisi düzenledi. Karaloğlu'nun Yeniköy’deki villasına Şevval Şahin ve Şeyma Subaşı gibi isimler de geldi.

28 Eylül 2020, Pazartesi 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre; sosyetik iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Yeniköy'de kendisine ait olduğu iddia edilen villada pandemi kurallarını hiçe saydı. Karaloğlu, yaklaşık 150 kişilik ekiple doğum günü partisi yaptı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden partiye; Şeyma Subaşı, model Şevval Şahin, şarkıcı Ayşe Özyılmazel, Buse İskenderoğlu ve iş insanı Uğur Güven de katıldı. Yüksek sesten rahatsız olan komşular ise hemen polisi aradı.


Uğur Güven, balkonda otururken objektiflere yakalandı. Ekiplerin geldiğini öğrenen Şevval Şahin, Buse İskenderoğlu ve Ayşe Özyılmazel ise partiden ilk ayrılan isimler oldu.


Evde kalanlar ise müziğin sesini kısıp camları kapattı. Partide sabaha kadar eğlenen katılımcılar, maske ve mesafe kuralına aldırış etmedi.

Kendi evinde verdiği partide çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Şevval Şahin’in bu sefer bir paylaşım yapmaması dikkat çekti.


Şeyma Subaşı, arkadaşı Zohaer Majhadi ile böyle poz verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berk Suyabatmaz, Berrak Tüzünataç'ı unuttu!