Cansu Dere ve Metin Akdülger yakınlaştı! (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak'la Benden Duymuş Olmayın köşesinde bu hafta yine bomba gibi magazin haberleri var... İşte detaylar

28 Nisan 2018, Cumartesi 05:00
A A
BEBEK'TE BULUŞUYORLAR

BEBEK'TE BULUŞUYORLAR

'Şahsiyet’ dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere (37) ve Metin Akdülger (30) samimiyeti ilerletmiş. Setteki yakınlıkları da dikkat çekmeye başlamış.

İkili, Cansu Dere’nin Bebek’teki evinde buluşuyormuş. Cansu Dere, “Sadece arkadaşız, birlikte güzel vakit geçiriyoruz dese de, Metin Akgülder bu konuda sessiz kalmayı tercih ediyormuş.

ANNESİNİN İLETİŞİM DANIŞMANI

ANNESİNİN İLETİŞİM DANIŞMANI

Sibel Can’ın Hakan Ural’dan olan kızı Melisa Ural, İngiltere’deki London College of Communication’da iletişim okuyor.

Okulda öğrendiklerini hayata geçirmek isteyen Melisa, annesinin sosyal medya hesabına el atmış.

Hem annesinin fotoğraflarına fotoşop yapıyor hem de mesajlarını yazıyormuş.

Sibel Can da, kızından onay almadan Instagram hesabına fotoğraf yüklemiyormuş.

ALİŞAN KESENİN AĞZINI AÇTI

ALİŞAN KESENİN AĞZINI AÇTI

DÜĞÜN 700 BİN LİRAYA ÇIKIYORAlişan ve Buse Varol, 6 Mayıs’ta Maçka’daki Swissotel’de 700 kişinin katıldığı bir düğünle evlenecek. Düğün ve balayı için birçok firmadan sponsorluk teklifi alan Alişan, hepsini reddetti.

Yakın çevresine, “23 yıldır çalışıyorum. Her şeyin kusursuz olmasını istiyorum. Hayalimdeki gibi bir düğün için kesenin ağzını açtım. Bir kere evleneceğim. Masraf umrumda değil dedi.

İŞTE MASRAF LİSTESİ

İŞTE MASRAF LİSTESİ

Alişan, düğün, takı, gelinlik-damatlık, balayı, Ulus’da kiraladığı lüks ev ve diğer masraflar için 700 bin lira harcadı.

Çift balayına hemen çıkmayacak. Ramazan bittikten sonra iki haftalığına Amerika’ya gidecekler. Bu arada arkadaşları, “Düğünden sonra masrafları çıkarmak için sahne çalışmalarına hız verirsin diyerek Alişan’a takılıyormuş.

'YÜZEN SARAYI' YENİLEDİ

'YÜZEN SARAYI' YENİLEDİ

Şahan Gökbakar ile eşi Selin Gökbakar, oğulları Deniz Efe (2,5) ve kızları Ela (1) ile geçen hafta Göcek’teydi. Lüks teknelerinde tatil yaptılar.

Haziran’dan yaz sonuna kadar da teknede kalacaklar. Selin Gökbakar bu nedenle teknenin dekorasyonunu baştan aşağı yenilemiş. Özellikle mutfağa önem vermiş. Malum, Selin Gökbakar’ın yemek konusunda usta olduğunu bilmeyen yok

KIYAFETE SERVET HARCIYOR

KIYAFETE SERVET HARCIYOR

Bir yıldır stiliyle dikkat çeken Gülşen, hem günlük hem de sahne kıyafetlerine servet yatırıyor. İtalyan ve Fransız markalarını tercih eden pop yıldızı, ilkbahar gardırobu için bir ayda 200 bin liraya yakın para harcamış. Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’ın rezidans bölümünde oturan Gülşen, AVM’deki en pahalı mağazaların VİP müşterileri arasındaymış.

EVLİLİK ÇOK YAKIN

EVLİLİK ÇOK YAKIN

Oyuncu İbrahim Büyükak ile 3,5 yıldır aşk yaşadığı, psikolog Nurdan Beşen, Mayıs’ın ilk haftasında evleniyor. Çift balayına Amerika-Miami’ye gidecekmiş.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.