Çanta delilerine: Son zamanlarda en beğendiğimiz 10 çanta

Kimilerimiz elbisesine göre kıyafet seçiyor, bazı çanta delileri ise çıtayı bir tık yukarı çıkararak çantasına göre kıyafet seçiyor. Yaz yavaş yavaş veda ederken, gardıroplar yenileniyor. Çantalarda ise yazın kullandığımız bez çantaların yerini deri, süet ve daha kışlık çantalar alacak. Eğer yakın zamanda çanta koleksiyonunuzu yenileme, yazlıklar ve kışlıkları ayıklama niyetindeyseniz son zamanların en sevdiğimiz çantalarını derledik.

28 Ağustos 2020, Cuma 17:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Chanel'den spor şık çanta

Chanel'den spor şık çanta

21 yaşındaki ABD'li şarkıcı Madison Beer spor şıklığının büyük bölümünü Vhanel çantasında borçlu. Ağustos ayı çıkarken giydiği sweatshirtünün en etkili tamamlayıcısı burada vizon rengi süet Chanel çantası. Ya da, çantasının tamamlayıcısı sweatshirt demeliyiz.

Neon turuncular

Neon turuncular

Vanessa Hudgens'tan yaz bitmeden neon turuncu hamlesi! Biz bu bel çantalarının çapraz omuz şeklindeki kullanımlarına da bayılıyoruz. Hem okula, hem ofise giderken taşıyacak öyle çok da yükünüz yoksa, bel çantaları en iyisi.

Tek bir eksiği var

Tek bir eksiği var

Dakota Johnson doktor ziyaretine giderken acı kahve çantasını takmış. Bu tarz büyük deri çantaların tek bir dezavantajı oluyor, kendi ağırlıklarının omuzları biraz zorluyor oluşu. Çok şık olmasına rağmen haftada 3 kere takıldığı zaman boyun ağrıları kaçınılmaz.

Bu çanta sizin olursa daha iyi kombinleyin olur mu?

Bu çanta sizin olursa daha iyi kombinleyin olur mu?

Harika bir çantanın kötü kombini. Kırmızı bir Chanel çanta hepimizin hayali ancak leopar deseni, kırmızı şeritli pantolon ve siyah bağcıklı botlarla çok güzel olabilecek bir kombini 'boğmak' neden... Çantaya puanımız 10, ancak kombinin genel oylamasını size bırakıyoruz.

Ne bulursan at içine

Ne bulursan at içine

Megan Fox'un bu çantası tam da 'Ne bulursan at içine' modunda bir çanta. Özellikle anneler için, hem çocuklarının eşyaları hem de yedek kıyafetleri için bulunmaz bir nimet olabilir.

Hailey bu işi biliyor

Hailey bu işi biliyor

Biz minik çantaları en çok blazer ceketlerle yakıştırıyoruz. Hailey Bieber örnek bir kombinle Bottega Veneta çantasını heba etmemiş. Üstelik yine Bottega Veneta botlarıyla eşleştirmeyi de pas geçmemiş.

Dua Lipa Hailey'e özenmiş olabilir mi?

Dua Lipa Hailey'e özenmiş olabilir mi?

Hailey Bieber'dan bu tarz kombinlere alışığız ancak Dua Lipa'da ilk kez görüyoruz. Üstelik benzer kombinler ikisinden de aynı gün geldi. Birbirlerini gördüler mi bilmiyoruz ama ikisine de çok yakışmış. Dua Lipa'nın çantayşa ceketin tonlarını 12'den vurması da cabası.

Harika bir monokrom örneği

Harika bir monokrom örneği

Kendall Jenner'dan muhteşem bir monokrom kombin örneği. Terlik, pantoloni bluz beyaz olacaktı da çanta başka renk olur mu? Bu tarz bir çanta her mevsim en sık kullandığınız çantalar arasına girebilir.

Üçüncü Chanel çantamız

Üçüncü Chanel çantamız

Listenin üçüncü Chanel çantası Kylie Jenner'dan geldi. Bu tarz bir çanta, çevrenizdekilerin 'Başka çantan yok mu' demesine yol açabilir çünkü her şeyle ve her yere giderken takabilirsiniz.

Yazın en renklisi

Yazın en renklisi

Minik renkli bir çanta hayatınızı kuratarabilir. Özellikle kombininizin geri kalanını tek renk kullanrak çantanızı patlatıyorsanız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En moda kayak kıyafetleri ve kış kombinleri