Çapkınlığa saldırgan köpek önlemi!

Çapkınlığa saldırgan köpek önlemi!

Çapkınlığa saldırgan köpek önlemi!

07 Haziran 2010, Pazartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Petek Dinçöz, 10 yıllık ilişkilerinin ardından 2 yıl evli kaldığı Can Tanrıyar’dan üç ay önce boşanırken yaptığı sözleşmeyle herkesi şaşırtmıştı. Dinçöz, hazırladığı 6 maddelik sözleşmenin 4. maddesine “Tarafların sahibi olduğu Yorkshire Terrier cinsi Bıcır, Çıtır, Loli ve Lucy isimli 4 köpek Petek Dinçöz’de kalacaktır. Can Tanrıyar köpekleri istediği zaman görebilecektir” maddesini koydurmuştu.

GALERİ: DÜNDEN BUGÜNE PETEK DİNÇÖZ

Bir kaç önce canlı yayında önce Alişan’ı kovalayan, ardından da Beyaz’a saldıran 4 köpek, Dinçöz'ün yeni taşındığı Akatlar’daki sitede köpek dolaştırmanın yasak olduğunu öğrenmesi üzerine Tanrıyar'a kaldı.

Haftanın 7 günü köpeklerin kendisinde kaldığını belirten Tanrıyar ise şöyle konuştu:

“Köpekler benim başıma kaldı. Bu yüzden eve kimseyi alamıyorum; herkese havlıyor, saldırıyor ve Petek’i istiyorlar. 4 köpek beynimde oturuyor; biri kafamda, biri ayağımda... Belki de Petek, son dakika eve kadın girmesin diye bana böyle bir tuzak kurdu. Eve erkek arkadaşlarımı bile alamazken, bunlar kızları paramparça eder. Yalnız yaşayabilen bir adam değilim ama bu köpeklerden de vazgeçemeyeceğime göre bu gidişle kesin evde kalacağım.”

Petek Dinçöz- Can Tanrıyar haberleri:

'PUFİDİK TERLİK' TANRIYAR'A PAHALIYA PATLADI!

TANRIYAR ACISINI ŞİİRE DÖKTÜ

İŞTE BÖYLE MORARIRSIN!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Defne Samyeli fit vücuduyla dikkat çekti